Hiç düşmeyecek mi bu fiyatlar?

Dolar aslında artmaz Türk lirası değer kaybeder. Artık türkeyede yaşamak istemiyorum sadece bu ekonomiden değil eğitiminden duyarsızlıktan vs. coğrafya kaderdir.

Öyle yaza falan biter demek pollyannacılıkdan başka bir şey değil. ETH bitse QWE çıkar, o bitse ASDAS çıkar.

Mining bitse uretilemiyor ki kartlar, yine aynı.

Hem mining'in hem de çip krizinin düzelmesi gerek.

Ekran kartı olayı yükseltiyor pc fiyatlarını ancak ekran kartı olayı çözülse bile dolar ve vergi yükü nedeniyle fiyatlar düşmez arkadaşlar.
8,52 üstünde direnç noktası yok, tüm ekonomistler aynı şeyi söylüyor, güven sağlanmadıkça bunun önü kesilemez diye. Hala daha faiz düşürülmesini bekliyorlar. Böyle giderse beklenti 8,90'lardı, sene sonu bitmeden 9,50 leri göreceğiz gibi bu da vergilerle %15-20 daha fazla ödeyeceğimiz anlamına geliyor.
Ben 2-3 sene sonra alırım daha idare ediyor diyordum şimdiden alsam mı diyorum ne hale düştük.

Ekran kartı olayı yükseltiyor pc fiyatlarını ancak ekran kartı olayı çözülse bile dolar ve vergi yükü nedeniyle fiyatlar düşmez arkadaşlar.
8,52 üstünde direnç noktası yok, tüm ekonomistler aynı şeyi söylüyor, güven sağlanmadıkça bunun önü kesilemez diye. Hala daha faiz düşürülmesini bekliyorlar. Böyle giderse beklenti 8,90'lardı, sene sonu bitmeden 9,50 leri göreceğiz gibi bu da vergilerle %15-20 daha fazla ödeyeceğimiz anlamına geliyor.
Ben 2-3 sene sonra alırım daha idare ediyor diyordum şimdiden alsam mı diyorum ne hale düştük.
Aynen, şimdiki fiyatlara pahalı diyoruz ama muhtemelen daha da yükselecek. En iyisi bu sıralar almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı