Hiç ekipman kırdınız mı?

Oyunlarda bazen çok tilt olabiliyorsunuz bazen toxic adama bazense şansızlığınıza.
Siz hiç sinirlerinize hakim olamayıp ekipman kırdınız mı?
Ben kırmadım ama teşebbüs ettim, maalesef Türkiye sınırları içinde yaşıyoruz ve bir ekipman çok pahalı.
Laptop olduğu için deneyimleyemiyorum.

Oyunlarda bazen çok tilt olabiliyorsunuz bazen toxic adama bazense şansızlığınıza.
Ben kırmadım ama teşebbüs ettim, maalesef Türkiye sınırları içinde yaşıyoruz ve bir ekipman çok pahalı.

Sinirden klavyenin ayaklığını ( Klavyenin olduğundan biraz daha yüksekte durmasını sağlayan bir şey adını bilmediğim için ayaklık diyorum ) kırmıştım

2 kere bu Mouse'yi kırmıştım sinirlenip.

6-7 Sene önce League of Legends'e ilk başladığım dönemlerde çocuğun biri ben savaşırken kenarda izledi izledi. Adamların 4'ünü aldım, hala çalıda izliyordu tam penta atacakken çalmıştı. O sinirle yumruğu a4tech klavyenin ortasına bir koydum klavyenin bacakları sağa sola fırladı, tuşların bazıları kırıldı bazıları içine çöktü. Klavye kırılınca ona da ayrı sinirlendim kalvyeyi tuttum masaya bir vurdum paramparça oldu. Ertesi gün gittim bir tane Microsoft klavye almıştım. Şimdi varya kafamı kırarım ekipman kırmam çok pahalılar, kırmayı bırak en ufak kusurda bile günlerce uykum kaçar uyuyamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı