Hiç kopya çektiniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır hocam, ben ciddiyim. Kopya çekmenin aptallık olduğunu düşünüyorum. Belki kopya çektiğin kişi yanlış yaptı soruyu? Hem etik değil hem aptallık. Neden böyle bir aptallık edeyim ki?

Bu gün Din sınavını isteyen kız oldu verdim kopya.

Genel olarak veriyorum bazen sayısal dersler için alıyom ama çalışarak notları yüsekltiyom kimya 79 mesela.

Normalde kopyaya karşıyım. Zaten matematik, fizik, kimya falan bu derslerde hiç çekmedim üniversitede de. Ama lise de boş dersler oluyordu onlarda çekerdim. Teknoloji mi ne vardı hiç çalışmamıştım üşenmiştim. Zaten 12. sınıfta biz o saatlerde soru çözelim diye konulmuş bir dersti sınav cevapları önceden verilmişti sırasıyla bakıp hemen yapalım diye onları bile ezberlememiştim üşenip. Sınıfa girince tahtada önceki dersten kalma bir testin cevap anahtarı vardı. Cevapları sınavınkiyle değiştirdim, hocanın gözü önünde bütün sınıf kopya çekmişti, hoca 10 dakika sonra falan anladı. Böyle derslere çalışmak vakit kaybıydı önün için acımıyordum vallaha :D

5.sınıfta İngilizce sınavından önce bir kağıda kelimeleri yazıp kağıttan kopya çekmiştim. Bilerek bir soruyu yanlış yapıp 95 almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı