Hiç muhabbetimiz olmayan kızla nasıl tanışılır?

Instagramı elim de değil ve bu tanışma işini direk bire bir yapmak istiyorum.
Uğraştığı veya ilgilendiği birşey ile sende ilgiliymişsin gibi davranıp sohbet başlat kanka. Her kıza yavşayan biri olduğunu düşünürse ters seker o yüzden biraz acemi davran ki muhtemelen öyle davranırsın en mantıklısı da o.

Uğraştığı veya ilgilendiği birşey ile sende ilgiliymişsin gibi davranıp sohbet başlat kanka. Her kıza yavşayan biri olduğunu düşünürse ters seker o yüzden biraz acemi davran ki muhtemelen öyle davranırsın en mantıklısı da o.
Knk inan bana benden acemisi olamaz bu işlerde.

O zaman git yanın söyle müsait bir zamanda konuşabilir miyiz diye sonra gerisi gelir zaten.
Valla öyle yapacağım gibi duruyor.

Dersiniz hangi hocayla de, cevap verdikten sonra sen ne yapıyorsun tek başına burada diye muhabbete gir. Aynı sınıfta olsanız derste açardın muhabbeti de değilmişsiniz.
Knk işte bana saçma geliyor hiç tanımadığın bi kıza sınıfında otururken gidip dersiniz hangi hocayla filan demek ilk önce bi ismi mi filan söyleyip tanışmam gerekmez mi?

Knk inan bana benden acemisi olamaz bu işlerde.

Valla öyle yapacağım gibi duruyor.

Knk işte bana saçma geliyor hiç tanımadığın bi kıza sınıfında otururken gidip dersiniz hangi hocayla filan demek ilk önce bi ismi mi filan söyleyip tanışmam gerekmez mi?
Önce yanına oturabilir miyim de. Muhtemelen tabii der, oturup biraz konuşma etrafa bakın muhtemelen o da olumlu bakarsa sana soru falan sorar. Sende ordan yürü mübarek. Yarın haber ver aklıma takıldı 😂

Kanka inan bana benden acemisi olamaz bu işlerde.

Vallahi öyle yapacağım gibi duruyor.

Kanka işte bana saçma geliyor hiç tanımadığın bir kıza sınıfında otururken gidip dersiniz hangi hocayla filan demek ilk önce bir ismi mi filan söyleyip tanışmam gerekmez mi?

Saçma geliyorsa ismini söyleyip merhaba, tanışabilir miyiz de diyebilirsin kanka tercih senin. Bizim Kampüste kızdan çakmak isteyip muhabbet açıp 1 saat sonra evine giden var, senin soru sorman mı saçma olacak? Olay zaten muhabbet açmak.

Saçma geliyorsa ismini söyleyip merhaba, tanışabilir miyiz de diyebilirsin kanka tercih senin. Bizim Kampüste kızdan çakmak isteyip muhabbet açıp 1 saat sonra evine giden var, senin soru sorman mı saçma olacak? Olay zaten muhabbet açmak.
Hocam bi şöylelerinden olamadık ki 😅.

Önce yanına oturabilir miyim de. Muhtemelen tabii der, oturup biraz konuşma etrafa bakın muhtemelen o da olumlu bakarsa sana soru falan sorar. Sende ordan yürü mübarek. Yarın haber ver aklıma takıldı 😂
Kanka kız başka sınıfta adamların sınıfına gidip oturmak saçma değil mi bi tık zaten lise 5 gibi ortam.

Yeni konular

Geri
Yukarı