Hiç ölümden döndüğünüz bir an oldu mu?

Kaputaşta denize girmiştik. O zaman küçüktüm. 5 yaşında falandım. Oranın dalgası da pistir ha. Böyle 4-5 metre dalgalar bile oluyor. Biz denize girecektik ama babam yok bu dalgada girilmez dedi. Biz de kıyıdan kıyıdan yürüdük. Denizle aramızda 3 metre falan vardı. Ben de kollukla yüzüyorum o zaman. Yaklaşık 5 metrelik bir dalga kaptı götürdü beni. Babam ve ağabeyim çok panik oldu. Dalga beni kötürürken o suyun dibindeki kayalara da kafamı çarpıyorum. Nefes almak istiyordum ama suyun dibinde olduğum için malum. Sonra kolluklarım çıkmış. Babam da onu görüp suya atladı ve beni kurtardı. O kadar uzağa gitmişim ki. Kıyıdan 100 metre belki. Ama denize girmeyi hala çok seviyorum. Yani bana bir etkisi olmadı. Hatta daha da cesur yaptı. Ama o gün çok kötü bir gündü. O gün çok şanslı olduğumu anladım.

Evet oldu, ölümü çok uzaklarda aramana gerek yok sabah işine giderken bile otobüs minibüs kullanıyorsan o şase seni korumaz ayaktasın her an çatıdan kalas kafana uçabilir veya kör şuna gidebilirsin olmadı şuan masanın üstündeki saç kurutma makinen bile yeter
Yaşlılar sıra sıra gençler ara sıra
Sen ölüm için ne hazırlandın onu hiç düşündün mü rabbin kim diyorlar ne var elinde o an amellerinden başka?

Evet oldu, ölümü çok uzaklarda aramana gerek yok sabah işine giderken bile otobüs minibüs kullanıyorsan o şase seni korumaz ayaktasın her an çatıdan kalas kafana uçabilir veya kör şuna gidebilirsin olmadı şuan masanın üstündeki saç kurutma makinen bile yeter
Sen ölüm için ne hazırlandın onu hiç düşündün mü rabbin kim diyorlar ne var elinde o an amellerinden başka?
Hocam, tamam da burada bile niye efso duyar?

Ben havuzda boğuluyordum. 2 defa yaşadım bunu. Bide yılbaşı ağacı vardı bizde. Işıklarını açmak için prize takmam gerekiyordu. Küçüktüm o zamanlar bide o prize takmaya yer inceydi. Ben onu çıkartayım derken bi çektim kablolar koptu hafif elektrik geldi de ölümcül bir şey değildi.

Niye bu post'tan duyar kasma gereği duydun ki?

Ben havuzda boğuluyordum. 2 defa yaşadım bunu. Bide yılbaşı ağacı vardı bizde. Işıklarını açmak için prize takmam gerekiyordu. Küçüktüm o zamanlar bide o prize takmaya yer inceydi. Ben onu çıkartayım derken bi çektim kablolar koptu hafif elektrik geldi de ölümcül bir şey değildi.
Ben prize elimi sokmuştum, gerçekten parmaklarımdan içeri elektrik akımını hissettim. Çok değişik bir şeydi. Flash'a dönüşmeden çektim ama.

Niye sinirlendin bu kadar?

Yeni konular

Geri
Yukarı