Ölümden döndüğünüz anlar var mı?

Uzun yoldayız (ist-Trabzon) 140km/h hızda gidiyoruz yolun sağından arkası kasa olan transit atladı önümüze milim farkla durduk desem yeridir az kalsın arkadan giriyorduk. 2. olarak da sağ şeritte bisiklet sürerken karşıdan sol şeritten gelen aracın önüme atladı son adna sağ çevirdim gidonu onu çevirsem arabanın altındaydım gerçe çevirincede dikenlerin içine düştüm.

Küçükken evimizin karşısında bir bakkal vardı sürekli oraya giderdim ev ile bakkalın arasındaki yoldan geçerken kaç kere ezilme tehlikesi atlattım bilmiyorum.

Küçükken nerdeyse 2 kez araba çarpıyordu 2 sinde de koluma çarptı ucundan yırttım. Bunun haricinde bu sayılır mı bilmiyorum. Kalp rahatsızlığım bulunuyor 1 keresinde bir yere gitmem gerekiyordu hafif tempoyla koşuyordum giren bir ağrıyla yere yıkılmıştım 3-4 dakika sonra anca kalkabilmiştim ayağa.

Ben ve kuzenim arasında geçen bir hikaye var çocukken evde kuzenimle oynarken eskiden kalma tüfek vardı bizde duvara asılı ama içi boş fişekleri başka yerde gizliydi yerini öğrenip fişekleri alıp ben içine doldurup tüfeği ateşe hazır hale getirip kuzenimin özel bölgesine ateş etmemle beraber tüfek elimden sıçradı feci bir şekilde patlamıştı evdekiler panik olmuştu bayağı ama Allah'tan nasıl olduysa sıyırdı kuzenime bir şey olmamıştı.

Geri
Yukarı