Ölümden döndüğünüz anlar var mı?

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ölümden dönme anılarınızı anlatır mısınız? Mesela ben yazın bisiklet sürüyordum dik olmayan hafif eğimli bir yolda ellerimi bırakmış gidiyordum. Sonra birden bir rüzgar vurdu bisiklet kendini sağa doğru çevirdi aniden, döndüğü yerden de araba geliyordu son anda gidonu tutup çevirmiştim yoksa arabaya çarpıp arkadaki bahçeye uçuyordum.

Arkadaşlar ölümden dönme anılarınızı anlatır mısınız? Mesela ben yazın bisiklet sürüyordum dik olmayan hafif eğimli bir yolda ellerimi bırakmış gidiyordum. Sonra birden bir rüzgar vurdu bisiklet kendini sağa doğru çevirdi aniden, döndüğü yerden de araba geliyordu son anda gidonu tutup çevirmiştim yoksa arabaya çarpıp arkadaki bahçeye uçuyordum.

Motor kazası geçiriyordum nehire uçacaktım, motor da motor olsa keşke 30 zor yapıyordu şans meselesi.

Babam bana zamanında araba sürmesini öğretiyordu bastım gaza arabanın dengesini kaybettik. Araba neredeyse 720 derece döndü ve az kalsın dereye uçacaktık.

Biri geçen aylarda araba savruldu acemi olsam ölümümün üstünden 3 ay geçmişti. Diğeri de bıçak yedim boşluğumdan ama bana gelmedi ceketimi parçaladı.

Motor ile ciddi bir kazadan donmustum. Keskin bir viraja 120-130 hizlariyla yaklastim. Duramadim, obur seride de girdim. Araba gelmedigi icin cok sansliydim. Motor da abs olmasaydi ucurumdan asagi gidiyordum.
Cok guzel dag yollariydi.

Yaklaşık 4-5 sene önce ailecek tatile gitmiştik. Babamla arabayla riskli bir yolda gidiyorduk, yol dar ve sağ taraf dağ sol taraf ise uçurumdu. Arabayla bir araba bizim yolumuzdan gidiyordu az daha çarpıyorduk karşı tarafın ani refleksiyle kendi yoluna geçti, eğer o an karşı taraf refleks yapamasaydı büyük ihtimal araba ve biz bitmiştik.

Son 2.5 yılda 3 defa. Her birinde daha da canlandım. :) Özellikle birini ağır çekimde yaşadım. O patlamanın hissi ara ara gelir. Çok az ayarlarımı bozar hatta bir süre. Diğerleri yine neyseydi, zaten o riski bilerek dikkat ediyordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı