Hiç sevgili olmaması

Evet çünkü siz toplumu geriye iten, bilimi ve fenni önemsizleştirip o daldan bu dala atlayan insanlarsınız. Sevgilin olup olmaması her insan için ayrı bir görüştür fakat bu bir ihtiyaç değildir. Üstelik ayıp bir şey değil derken ne demek istediğinizi anlayamadım. Gerçi bu da artık ahir zamana göre göreceli olmaya başladı, ne yazık ki! İnsan mutluluğu bir insanda aramamalı bence... Her neyse, çok da laf anlatmayacağım, pek de anlayacağınızı düşünmüyorum açıkçası.

Sakin ol öncelikle. Kafana göre uydurup yorumlama. Sen kimsin? Benim karakterimi mi analiz ettin? Daldan dala atlayanım öyle mi? Benim yorumum seni bu kadar gerdiyse kendini bir sorgula öncelikle.

Sevgili boş iş diyenler daha ruh eşiyle tanışmamış demek ki.
28 Kasımda lisenin başında tanıştığım kızla 4. yılımızı kutladık.

Hocam bende 17 yaşındayım hiç olmadı, ilişkiye ne gözle baktığın önemli, kimileri sevgilisini hayat dostu kimisi anladınız siz :) .

Hiç olmadı bu zamana kadar. Platonik sevdiğim bir kıza açıldım 3 yıl önce, ondan sonra da tık yok o da arkadaş olarak görüyorum dedi bitti gitti öyle. Aslında olsa güzel olur, ama maalesef genç yaşta sevgili işleri genelde 3-4 ay sonra ya da 1 yıl sonra bitiyor. Kızlar hep sürekli ''Yapamıyorum, bizden olmazmış, çok üstüme geliyorsun'' gibi birşeyler uydurarak ayrılıyor, kısacası ya yeni birini buluyorlar ya da sizle gönül eğlendiriyorlar yani. Çok yakın kız arkadaşlarım oldu ama sevgilim hiç olmadı. Kafa dengi birine de hiç denk gelmedim ya hayatımda, orasıda var. Çevremde bulunan kızlar günümüzde klasik her yerde denk gelebileceğiniz popüler kültür sevdalısı, içki sigara için havalı oluncu tayfadan.

Hiç olmadı bu zamana kadar. Platonik sevdiğim bir kıza açıldım 3 yıl önce, ondan sonra da tık yok o da arkadaş olarak görüyorum dedi bitti gitti öyle. Aslında olsa güzel olur, ama maalesef genç yaşta sevgili işleri genelde 3-4 ay sonra ya da 1 yıl sonra bitiyor. Kızlar hep sürekli ''Yapamıyorum, bizden olmazmış, çok üstüme geliyorsun'' gibi birşeyler uydurarak ayrılıyor, kısacası ya yeni birini buluyorlar ya da sizle gönül eğlendiriyorlar yani. Çok yakın kız arkadaşlarım oldu ama sevgilim hiç olmadı. Kafa dengi birine de hiç denk gelmedim ya hayatımda, orasıda var. Çevremde bulunan kızlar günümüzde klasik her yerde denk gelebileceğiniz popüler kültür sevdalısı, içki sigara için havalı oluncu tayfadan.
Öyle insanlarla takılmak bile boş bir olay. Sigara, alkol al havalı ol gibisinden insanlar.

Boşa vakit kaybından bir tık daha fazla bir değere sahip. Özellikle ilk ilişkiniz bittiğinde zaman ile sınandığınızı hissedeceksiniz. Güzel hisler ama hazır değil iken tamamen baş belası.

Geri
Yukarı