Hiç sevgili olmaması

Merhabalar. Her gün herkese yardımcı olmaya çalıştım, siz de bana olmaya çalışın. :D :D
Arkadaşlar, yaşım 18, 19 yaşıma gireceğim. Hayatım boyunca bugüne kadar hiç sevgilimin olmaması normal mi?
Cevaplarınızı bekliyorum. :)
Hocam doğru kişiyi bulunca olur.

Git elini ocağın üzerine koy sadece 5 saniye. Ona bile dayanamazken cehennemde gururunla yanacaksın öyle mi? Tamam.
Ölüyoruz, etimiz çürüyor. Geriye kemikler kalıyor. Acı çekmemizi sağlayan sinirler yok oluyor. Ruhumuzun acı çekeceğini iddia ediyorsun ama ruhun varlığına dahil hiç bir kanıt yok.

Ölüyoruz, etimiz çürüyor. Geriye kemikler kalıyor. Acı çekmemizi sağlayan sinirler yok oluyor. Ruhumuzun acı çekeceğini iddia ediyorsun ama ruhun varlığına dahil hiçbir kanıt yok.

Çoluk çocuk bunlar hocam. İnançlı olup olmamak kişiye özeldir. Ailelerinden öğrendikleri zorbalıktan bu yaptıkları. Bu ülkede herkes aynı olmak zorunda. Farklı olana alerjisi var bu insanların. Cevap vermenize değmez. Dediğimi bile anlamamışlar üstelik. Mecazi anlamda var cümlemde.

Ölüyoruz, etimiz çürüyor. Geriye kemikler kalıyor. Acı çekmemizi sağlayan sinirler yok oluyor. Ruhumuzun acı çekeceğini iddia ediyorsun ama ruhun varlığına dahil hiç bir kanıt yok.
Ölüp ölüp diriltileceksin cehennemde. Kuran'da zaten yazıyor cennet ve cehennemde neler yaşayacağın. Okumamış olduğun nasıl da belli.

Yaşını bilmiyorum ama bu işlerin aceleye gelmemesi düşüncesindeyim. Olursa tam olsun. Eşya değiştirir gibi yapmanın anlamı yok. Zamanı gelince olacaktır.

Merhabalar. Her gün herkese yardımcı olmaya çalıştım, siz de bana olmaya çalışın. :D :D
Arkadaşlar, yaşım 18, 19 yaşıma gireceğim. Hayatım boyunca bugüne kadar hiç sevgilimin olmaması normal mi?
Cevaplarınızı bekliyorum. :)
Hocam, sen 15 yaşındayım demiştin bana :D

Bu da bir ihtiyaçtır. Hem duygusal hem de biyolojik. Gerek yok diyen arkadaşlara gülüyorum sadece. İçten içe istiyorlar ama olmadığı için kendilerini kandırarak rahatlatıyorlar. Forumun yaş kitlesini değerlendirirsek çoğu ergen üstelik. Sevgilin olacağına kendini geliştir dil öğren diyen tek millet olabiliriz. Zaten bu yokluktan çoğu sapkınlık kötü giden ilişkilerin sebeplerinden biri. Sevgilinizin olması ayıp bir şey değil.
Evet çünkü siz toplumu geriye iten, bilimi ve fenni önemsizleştirip o daldan bu dala atlayan insanlarsınız. Sevgilin olup olmaması her insan için ayrı bir görüştür fakat bu bir ihtiyaç değildir. Üstelik ayıp bir şey değil derken ne demek istediğinizi anlayamadım. Gerçi bu da artık ahir zamana göre göreceli olmaya başladı, ne yazık ki! İnsan mutluluğu bir insanda aramamalı bence... Her neyse, çok da laf anlatmayacağım, pek de anlayacağınızı düşünmüyorum açıkçası.

Geri
Yukarı