Hiç sevilmedim

yanlızcocuk

Yoctopat
15 Yaşındayım hayatım boyunca hiç sevilmedim. Nasıl bir duygu olduğunu çok merak ediyorum. Bazen görüyorum okulda yaşıtlarım her hafta başka kızla takılıyorlar geziyor eğleniyorlar çok mutlular. Ben ise daha bir kızın elini bile tutamadım, uzaktan görüp hoşlandığım bir kız var. 3 senedir görüyorum ama açılamıyorum çünkü direk reddedecek, o kadar ezik bir tipim ki. Kendimi ona layık bile göremiyorum.

Sadece sevgili olarak da düşünmeyin. Hiç kimse beni ortamına almıyor, maç yapıyorlar. Ben de giriyorum sanki hayaletmişim gibi kimse pas atmıyor. Benim de bir daha gidesim gelmiyor bu yüzden aralarına. Evde de durum farklı değil sanki fazlalıkmışım gibi davranıyorlar bana arkamdan konuşuyor annem ve babam. Bazen her şeyden kaçıp uzaklaşmak istiyorum. Her neyse değerli vaktinizi çaldıysam özür dilerim. Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim. Hayatım boyunca kimse beni bu kadar dinlemedi çünkü.

Son düzenleme:
Özgüven sorununu spora başlayarak çözersin. Spora başlaman hem kızların sana olan bakış açısını değiştirir hem de yeni çevreler edinmeni sağlar.

Ayrıca her gün gördüğün ilişkiler adı üstünde günlük ilişki.

Ortada sevmek ya da sevilmekten bahsedilemez, her iki tarafta egosunu tatmin ediyor.

Sırf cinsellik için takılan tipler bile var yani.

Özgüven sorununu spora başlayarak çözersin. Spora başlaman hem kızların sana olan bakış açısını değiştirir hem de yeni çevreler edinmeni sağlar.

Ayrıca her gün gördüğün ilişkiler adı üstünde günlük ilişki.

Ortada sevmek ya da sevilmekten bahsedilemez, her iki tarafta egosunu tatmin ediyor.

Sırf cinsellik için takılan tipler bile var yani.
Öyle bile olsa bir ilişkim olmasını isterdim zaten evlenenler bile 1 2 yılda boşanıyor o şeyleri yaşamak bile güzeldir diye düşünüyorum ama dediğim gibi ben bile kendimi sevmiyorum ki biri gelip beni sevsin..

Melankoliye sokma kendini, ben de okulda çoğu kişiyle samimi değildim. Lise 2. sınıfta gerçek arkadaşlarımı edindim. O günden bu yana da en iyi dostlarım onlar. Sayısı 3-4'ü geçmez. Doğru kişiler çıkmaz her zaman karşına. Lisedeki arkadaşlarının çoğuyla ilerde görüşmeyecek hatta belki de yolda gördüğünde selam bile verişmeyeceksiniz.

Öyle bile olsa bir ilişkim olmasını isterdim zaten evlenenler bile 1 2 yılda boşanıyor o şeyleri yaşamak bile güzeldir diye düşünüyorum ama dediğim gibi ben bile kendimi sevmiyorum ki biri gelip beni sevsin..
Peki sence sevilmeme nedenin nedir?

Veya bu durumdan çıkmak için neler yapıyorsun? Yani birisinin durduk yere seni sevmesini beklemen çok saçma.

Sevgili konusuna gelecek olursak da, hoşlanabilirsin birilerinden evet ben de hoşlandım. Bu yaşlarda çok normal. Ama şunu da unutma kızlar o yaşlarda burnu havada oluyorlar. Ben lisede 3 kere red yedim. Sevgilim de olmadı. Senin gibi kendimde aradım problemi ama şu an boşa üzüldüğüm için o anlara gülüyorum :D Bir diğer tavsiyem de o kızla bir şekilde iletişim kurup arkadaşlık kurman. Sonra o da seni tanıdıktan sonra açıl açılacaksan da çünkü sen de tanımadığın bir insan karşına çıkıp böyle bir teklifte bulunsa atlayıp kabul etmezsin. En fazla önce bi tanışalım birbirimizi tanıyalım diyebilir ki bu da o yaşlarda genelde olmuyor çünkü kişilikler olgun değil.

Geri
Yukarı