Tanımadığım birine çok âşık oldum

malwares

Hectopat
Makaleler
2
Okulda hep onu, evde hep onu, uyurken hep onu düşünüyorum. Türkçe bile bildiğinden emin değilim. Ukraynalı aşırı âşık oldum kendimi durduramıyorum hep moralim bozuk oluyor teneffüslerde görünce üzüntüden sınıfa çıkıyorum. Ne yapabilirim? Lütfen tavsiye verin :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulda hep onu, evde hep onu, uyurken hep onu düşünüyorum. Türkçe bile bildiğinden emin değilim. Ukraynalı aşırı âşık oldum kendimi durduramıyorum hep moralim bozuk oluyor teneffüslerde görünce üzüntüden sınıfa çıkıyorum. Ne yapabilirim? Lütfen tavsiye verin :(
Sen o işi unut sınıfta kalmaya devam et boş iş.

Daha önceki konunda konuşacağını söylemiştin, Türkçe bilip bilmediğini öğrenmedin mi hala?

Ukranyalıyı nerden gördün? 😳

Okul da...

Bir hediye alacaktım ama nasıl vereceğim sinirden ağlayacağım ya.
Ukrayna taa nerde? Nasıl görebildin ki ukraynalı bir kızı?
Turisttir diyelim %0.01 olasılık o da devlet okulunda.
Yanına mümkün olduğunca gitmeye çalış, kendine zaman tanı, biraz zorla.
Ben mesela dersin ortasında kağıda bir sevdiğim kıza mesaj yazıp uçak yapıp atıyorum. Ondan sonra birazcık utanç geliyor sonra gidiyor :)
Yazılı şekilde yapınca hem konuşurken utanmıyon çünkü yazıyo kağıtta. Böyle ben sevdiğim kıza sevdiğimden platonik olmama kadar söyledim.
15 yaş, 9.sınıf

Son düzenleme:
Ukrayna TAA nerede? Nasıl görebildin ki Ukrayna'lı bir kızı?
Turisttir diyelim %0.01 olasılık o da devlet okulunda.
Yanına mümkün olduğunca gitmeye çalış, kendine zaman tanı, biraz zorla.
Ben mesela dersin ortasında kağıda bir sevdiğim kıza mesaj yazıp uçak yapıp atıyorum. Ondan sonra birazcık utanç geliyor sonra gidiyor :)
Yazılı şekilde yapınca hem konuşurken utanmıyon çünkü yazıyor kağıtta. Böyle ben sevdiğim kıza sevdiğimden platonik olmama kadar söyledim.
15 yaş, 9.sınıf

Hocam Antalya'dayım burada ki turistlerden haberiniz olmadığını varsayıyorum kız benden 1 sınıf küçük ama yaşı büyük yani yazı yazamam bir hediye mi alsam acaba.

Bende bugün kızın yanına gittim instangram aldım, telefonu kendisine verdim kullanıcı adını girmesi için. Zaten isteği göndermişsin dedi, bir şey diyemedim.

Çok güzel değildi zaten, umursamadı gitti. Hayat devam ediyor işte, takma yani kafana. Yanına gidip konuşsan iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı