Tanımadığım birine çok âşık oldum

Bende bugün kızın yanına gittim Instagram aldım, telefonu kendisine verdim kullanıcı adını girmesi için. Zaten isteği göndermişsin dedi, bir şey diyemedim.

Çok güzel değildi zaten, umursamadı gitti. Hayat devam ediyor işte, takma yani kafana. Yanına gidip konuşsan iyi olur.

E bu çok güzel zaten ben güzelliği için mi sevdim hareketleri duruşu anlatamıyorum zor anlatması :(

Ya ben ne yapsam kendimi durduramıyorum üzülmeden duramıyorum arkadaşlarıma da diyorum gülüp geçiyorlar.

8.sınıfım bugün o kadar daldım ki ona yürürken ona çarptım yüzüm omzuna geldi :( çok utandım.

Son senen LGS var puanların kaç bilmiyorum kardeşimde LGS öğrencisi hoşlandığı bir kız vardı gitti açıldı red yedi daha sonrasında kız ondan hoşlanmaya başlamış ona da sık sık derslerine odaklanmasını söylüyordum reddeti bırak dersler daha önemli.

8.sınıfım bugün o kadar daldım ki ona yürürken ona çarptım yüzüm omzuna geldi :( çok utandım.

Açıl son sene okuldaki kaybetcek bir şeyin yok. Aynı okula düşme ihtimalin çok yoktur.

Kız ile konuşmadan bu iş olmaz maalesef. Ortak bir yönünüzü bulup, onun sevdiği bir yönünü bulup sohbet etmelisin. Direkt açılmak, hediye almak gibi eylemler sadece kızın egosunu yükseltir, kesinlikle bunları aranızda iyi bir sohbetiniz yokken yapmayın.

Ben hoşlandığım kıza olan sevgimi bazı istemediğim sebeplerden dolayı haftalarca, belki aylarca içimde sakladım, onunla sohbet etmedim ve sevgimi kalbime gömdüm. Sonuç olarak ise, bu sevgi depresyona girmemi tetikledi, derslerim berbat bir hal aldı, sosyal ilişkilerimde daha çekingen oldum. Kız ise şu an benden daha mutlu, akademik olarak daha başarılı, sosyal ortamlara daha çok giriyor. Kısaca benim gibi sevgini içine gömme, git sohbet et kızla, sonra üzülen hep biz oluyoruz.

Kız ile konuşmadan bu iş olmaz maalesef. Ortak bir yönünüzü bulup, onun sevdiği bir yönünü bulup sohbet etmelisin. Direkt açılmak, hediye almak gibi eylemler sadece kızın egosunu yükseltir, kesinlikle bunları aranızda iyi bir sohbetiniz yokken yapmayın.

Ben hoşlandığım kıza olan sevgimi bazı istemediğim sebeplerden dolayı haftalarca, belki aylarca içimde sakladım, onunla sohbet etmedim ve sevgimi kalbime gömdüm. Sonuç olarak ise, bu sevgi depresyona girmemi tetikledi, derslerim berbat bir hal aldı, sosyal ilişkilerimde daha çekingen oldum. Kız ise şu an benden daha mutlu, akademik olarak daha başarılı, sosyal ortamlara daha çok giriyor. Kısaca benim gibi sevgini içine gömme, git sohbet et kızla, sonra üzülen hep biz oluyoruz.

Kanka 8. sınıfa gidiyor derslerini etkiler son 2 ay var bence uğraşmasına gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı