Hiç yazılım bilmeyen birisi Python öğrenebilir mi?

Canım kardeşim biz de diyoruz ki, bir yerden başlanılmalı, neden öğrenilmesin?
Belki ondan önce öğrenmesi gereken şeyler vardır? benim tamamen bilmediğim ön kabulu ile cümleyi anlamaya çalışırsan anlarsın bence hocam. Yanlış anlama ahkam kesmiyorum, sadece konu hakkında cahilliğimi nasıl belirtmem gerektiğini şaşırdım 😁😁

Belki ondan önce öğrenmesi gereken şeyler vardır? benim tamamen bilmediğim ön kabulu ile cümleyi anlamaya çalışırsan anlarsın bence hocam. Yanlış anlama ahkam kesmiyorum, sadece konu hakkında cahilliğimi nasıl belirtmem gerektiğini şaşırdım 😁😁
Ya bizde print , döngüler cart curt öğreniyoruz şu anda. Çok temelden yani. Öğrenmek ve geliştirmek sana kalmış. Ben kendimi geliştirip oyun kodlayacağım mesela. Tabii bu süreç hoppa diye olmayacak.

İnternetten mi yoksa herhangi bir kursa gidiyor musun?
Kursa gidiyorum hocam. Ama devamı yani kendimi geliştirme kısmı internetten olacak.

Ya bizde print, döngüler cart curt öğreniyoruz şu anda. Çok temelden yani. Öğrenmek ve geliştirmek sana kalmış. Ben kendimi geliştirip oyun kodlayacağım mesela. Tabii bu süreç hoppa diye olmayacak.

Kursa gidiyorum hocam. Ama devamı yani kendimi geliştirme kısmı internetten olacak.

Bende bende Allah'ın izni ile yazılıma meraklıyım bu sömestr ya da yaz tatilinde Udemy'den C# yazılım dersi alıp yazılım öğrenmek istiyorum çünkü mobil veya bilgisayar oyunu yapmak yaptım oyunlara reklam ekleyip para kazanmak istiyorum.

İnşallah hocam cümlemize 🤍 ama ben böyle söylüyorum daC# gördümde gözüm korkup bırakı mıyım bilmiyorum bana biraz öneri verebilir misiniz? ilk yazılıma başladınızda nasıl gözüküyordu zorlanmış mıydınız? Ne kadar süre zorlandınız?
Ben daha çok başlardayım dostum. Daha döngüleri yeni öğreniyoruz. Sana tavsiye vermem doğru olmaz. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı