Hiçbir şey yapasım yok

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Bu aralar bu hissi çok defa yaşıyorum günümün çoğu evde geçiyor arada meditasyon spor gibi faydalı şeyler de yapıyorum ama sıkılıyorum daralıyorum hiçbir şey yapasım gelmiyor. Bazen günlerimi çok boş geçiriyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. Uyku düzenim de düzgün değil sabah 6 gibi yatıyorum.

Son düzenleme:
Bu aralar bu hissi çok defa yaşıyorum günümün çoğu evde geçiyor arada meditasyon spor gibi faydalı şeyler de yapıyorum ama sıkılıyorum daralıyorum hiçbir şey yapasım gelmiyor. Bazen günlerimi çok boş geçiriyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. Uyku düzenim de düzgün değil sabah 6 gibi yatıyorum.

Senin gibiyim şu an. Spora gidiyorum haftanın 4 günü sonrasında evdeyim ve hep aynı döngü. Zaman geçirmek için Netflix, kitap, dil geliştirmeye yöneldim ilgin varsa biraz kendini oyala bunlarla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size sadece bir kitap önerim var. "iyi Hissetmek".

Zor zamanlardan geçiyoruz. Ben de senin gibi değilim desem yalan olur. 8 saat derse giriyorum ve çok sıkıldım. Arkadaşlarım ayrı bir tantana, öğretmenler ayrı bir tantana. Bir yerden sonra hiç oyun oynayasım gelmiyor. Ama bu günler geçecek merak etmeyin. Cumartesi günü bu derslerden, ödevlerden kurtulacağım. Yani kısaca ben de senin gibiyim.

Hocam oyun oynamaya fırsat bulursanız Flatout 2 diye bir oyun var oynamanızı tavsiye ederim çok güzel stres attırıyor. Allah yardımcın olsun senin iş zor.

Bu hissin en büyük tetikleyicisi uyku saatleri. Vücudun gerçekten güneşi hissetmesi görmesi gerekiyor gibi geliyor bana. Önce uyku düzeninden başlarsanız gerisi gelecektir, deneyin.

Bu aralar sıcaklarda arttı sadece psikolojik olarak değil dış ortamında etkisi var. Bende öğlene kadar onu yaparım bunu yaparım diyorum sonra bi ağırlık çöküyor akşama anca kendime gelebiliyorum.

Yalnız değilsin hocam. Evde yaptığım ye+iç+oyun oyna+uyu. Arada aileye yardım et ve ders çalış. Ayrıca çok sıcak. Gezsem nereyi gezeceğim. Dışarı çıkıyorum 2 dakika, içtiğim litrelerce su anında gözeneklerimden atılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harika çalmış yav.

Yeni konular

Geri
Yukarı