HighSierra 1080Ti hardware acceleration problemi

OpenShift

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar, 8 aya yakın süredir kullandığım başarılı hackintosh sistemimdeki 1080 TI encoding işlerinde beni üzmeye başladı. Launchpad veya diğer animasyonlarda problem yok ancak VLC veya her türlü video görüntüleme programında, discord( ekran paylaşımı ), Adobe XD, Visual Studio, Ardunio IDE gibi belli belirsiz bir çok arayüzde kasma yapıyor yada tepkisizliğe başlıyor.

Başarılı kurulum linkim: Ryzen 2700X | MSI X470 | GTX 1080 Ti | macOS High Sierra 10.13.6 - Technopat Sosyal

1576090415075.png

Hardware Info ekranımda durum bu şekilde. Ne önerirsiniz ne yapmam gerekiyor? Sonunda kartı 5700XT model bir kart ile takas edeceğim o derece üzmeye başladı beni artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU ile ilgili olmaya bilir ama yinede Web driver kaldırıp sistemi yeniden başlatın.
Terminale bu kodu girin.
Kod:
 bash <(curl -s https://raw.githubusercontent.com/Benjamin-Dobell/nvidia-update/master/nvidia-update.sh)
İlk kurulumu zaten bu şekilde gerçekleştirmiştik. Anakartım çift slot ekran kartı destekliyor. Öğrendiğim kadarıyla hackintosh sistemler her zaman ilk pci exp portundaki ekran kartına erişiyormuş. Bu slota ekstra güç beslemesi istemeyen R7 240 gibi AMD ekran kartı taksam ikinci portuma 1080 Ti yerleştirsem, OSX kısmında R7 240 Windows kısmında 1080 Ti çalıştırabilir miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu konudaki arkadaşımız başarıyla kurmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı