Hile kullanmıyor olmama rağmen ban yer miyim?

• Konuyu başlatan asnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B

asnc

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dün rekabetçi girdim çok iyi oynadım sis arkasından kill falan aldım çok güzel vuruşlar yaptım. Çoğu kişide raporladı sizce Overwatch'dan ban yer miyim çünkü biliyorsunuz 9 yaşında 150W' almış çocuk bile artık OW yapabiliyor.

Not: Hile kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dün rekabetçi girdim çok iyi oynadım sis arkasından kill falan aldım çok güzel vuruşlar yaptım. Çoğu kişide raporladı sizce Overwatch'dan ban yer miyim çünkü biliyorsunuz 9 yaşında 150W' almış çocuk bile artık ow yapabiliyor.

not: Hile kullanmıyorum.

Uzun zamandır CS oynamıyordum Valorant oynuyordum. CS girdim küfür kıyamet hilr vs diye laf ettiler ve hala ban yemedim. Kullanmıyor iseniz ban yemessiniz. Korkunuz olmasın.

Suç işlemez isen hapse atabilirler mi seni? Rapor sistemini buradaki gibi düşün hatan olmasa ama seni herkes raporlar ise mod gelir bakar ama bir sorun yok ise yani hile vs yapmamış isen algoritma da bir şey göremez.

Suç işlemez isen hapse atabilirler mi seni? Rapor sistemini buradaki gibi düşün hatan olmasa ama seni herkes raporlar ise mod gelir bakar ama bir sorun yok ise yani hile vs yapmamış isen algoritma da bir şey göremez.

VAC istediği kadar bilgisayarımı tarasın hile falan bulamaz ama şu an Overwatch'dan ban yer miyim diye soruyorum yesem ticket atsam en ufak ilgilenme yok. Bu yasak kaldırılmaz deyip geçiyorlar.

Yemezsin karşımıza spinbot gelmişti dönerken HS attım. Tüm karşı takım reportladı daha hiçbir şey olmadı. (Çok fazla report yiyorum özellikle arkadaşımla oynarken Silver'lar reportluyor.)

Geri
Yukarı