CS:GO Hile kullanmadığım halde ban yer miyim?

Vac hile haricinde atılmıyor diye biliyorum.

Aga faceit giriyomusun ? Üstte sormuştum ama.
Tamam işte :D 50 Level steam levelim var. Csgo saatim 1.9K saat. Sence bu hesapta hile açıcak kadar yer mi :D Haksız yere ban. En azından hile kullansaydım öyle ban atsalardı. Üzülmezdim en azından

Bende hile kullanabileceğinizden şüphelendiğim için yazmıştım ama neyse :D
Yok hocam :D Ne yazsam inandıramam sizi ama emin olum kullanmadım. Çok şaşırdım zaten ilk defa ban uyarısını görünce profilimde. Destek sistemine yazdım fakat VAC cezasının affı olmadığı için bende yandım :D Dediğim gibi ama böyle olacağını bilseydim, hile kullanırıdım mevlana felan açardım öyle ban yeseydim koymazdı. bu arada steam profilim : www.steamcommunity.com/id/Ercann

Bu arada, bu izleyen herkese gelsin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk başladığım zamanlar özlemiştim duygulandım bee :D

Aranızda profosyonel oynayan yokmu, konuya hakim olan tecrübeli vatandaş?
Overwatch a düşüp benim karşıma gelirsen şüpheye yer verilmeyecek kadar bariz derim. Bizde oynuyoruz yıllardır yani sabahımız gecemiz kalmadı ama her maç 40 kill olmuyor yani. He çok iyi oynuyorum diyorsan oyna banlanırsa bi tane daha alırsın hesap ne olmuş yani o bilek varsa sende yeni hesapta 10 vine global olursun kasma boşuna bu kadar ;)

KennyS vardı oynadığım zamanlarda :D Efsaneydi o lavuk
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Overwatch a düşüp benim karşıma gelirsen şüpheye yer verilmeyecek kadar bariz derim. Bizde oynuyoruz yıllardır yani sabahımız gecemiz kalmadı ama her maç 40 kill olmuyor yani. He çok iyi oynuyorum diyorsan oyna banlanırsa bi tane daha alırsın hesap ne olmuş yani o bilek varsa sende yeni hesapta 10 vine global olursun kasma boşuna bu kadar ;)
Envanter var kardeşim 5600tl'lik ondan korkuyorum.
Ayrıca sabah akşam sadece rek oynayıpta vuramaman senin sorunun mm'in bile kolay geldiği ortamda 7/24 oynayıpda başarışız olan birine anlatmak zor tabi.

Envanter var kardeşim 5600tl'lik ondan korkuyorum.
Ayrıca sabah akşam sadece rek oynayıpta vuramaman senin sorunun mm'in bile kolay geldiği ortamda 7/24 oynayıpda başarışız olan birine anlatmak zor tabi.
Benim zevkin başarım bana yetiyor :) öyle senin gibi korkum endişem de yok ben rahatım. Derdi olan sensin bu kadar iyiysen bedeline katlanırsın kimse seni izlerken overwatch da bu adam çok iyiymiş demez ben sadece açık konuşuyorum

KennyS vardı oynadığım zamanlarda :D Efsaneydi o lavuk
Adamın dibi ya.
Benim zevkin başarım bana yetiyor :) öyle senin gibi korkum endişem de yok ben rahatım. Derdi olan sensin bu kadar iyiysen bedeline katlanırsın kimse seni izlerken overwatch da bu adam çok iyiymiş demez ben sadece açık konuşuyorum
Profil adını verir misin girelim şimdi hazır ısındım, anlarsın ne demek istediğimi.

Geri
Yukarı