CS:GO Hile kullanmadığım halde ban yer miyim?

Bir bakalım ;
mm oynuyoruz chek..
40 kill altına nadir düşüyoruz chek..
Uçanı kaçanı göçeni vuruyoruz chek..
scream kardeşimizi örnek alıyoruz chek..
%90 hs oranımız var chek..
Ve bütün bunları yaparken hile korkusundan buraya konu acıyoruz..

Kardeşim yanlış anlama fakat yazdıklarından söyle bir tespit çıkardım. Ben gizliden hile kullanıyorum ama endişem var bunu dinginleştirmek için buraya konu açtım gibi. Sana söyle söyleyim su anda pro oyuncuların bile hs oranı %70’i geçmez faceit oynayanlar bilir orada bütün istatistikleri görüyorsun ve sen diyorsun ki her attığım hs. Böyle bir dünya yok kardeşim olsa bile kendi kendini şüpheye düşüyorsun ve sana şunu söyliyeyim hile gerçekten kullanmıyorsan ve bu dediklerini yapıyorsan helal olsun ayrıca mm de harcanıyorsun bence bu istatistik ile faceitte pro oyuncular ile takılmalısın. Ve son olarak sen hile kullanmıyorsan seni 10000 kişide rapor etse ban-lan-maz-sın! evet korkmana gerek yok yanı vac sistemi öyle seni rapor edenlerin çokluğuna bakmıyor senin kullandığın 3.parti yazılıma ve oyuna müdahale eden seylere bakıyor. Anladın mi simdi kardeşim. Hadi iyi oyunlar sana gönlünü ferah tut. Böyle seyler düşünme bir daha.
Yani, hile olmadığımı şu anda tam 5 buçuk saat oldu aim kasıyorum, böyle mi söyleyeyim. Elimde kanıt yok sonuçta buradaki insanların bana güvenebileceğinden başka da yapabileceğim birşey yok. Profil resminizi çekip atın DM bitsin gireriz 1 el :D.
Bir bakalım ;
mm oynuyoruz chek..
40 kill altına nadir düşüyoruz chek..
Uçanı kaçanı göçeni vuruyoruz chek..
scream kardeşimizi örnek alıyoruz chek..
%90 hs oranımız var chek..
Ve bütün bunları yaparken hile korkusundan buraya konu acıyoruz..

Kardeşim yanlış anlama fakat yazdıklarından söyle bir tespit çıkardım. Ben gizliden hile kullanıyorum ama endişem var bunu dinginleştirmek için buraya konu açtım gibi. Sana söyle söyleyim su anda pro oyuncuların bile hs oranı %70’i geçmez faceit oynayanlar bilir orada bütün istatistikleri görüyorsun ve sen diyorsun ki her attığım hs. Böyle bir dünya yok kardeşim olsa bile kendi kendini şüpheye düşüyorsun ve sana şunu söyliyeyim hile gerçekten kullanmıyorsan ve bu dediklerini yapıyorsan helal olsun ayrıca mm de harcanıyorsun bence bu istatistik ile faceitte pro oyuncular ile takılmalısın. Ve son olarak sen hile kullanmıyorsan seni 10000 kişide rapor etse ban-lan-maz-sın! evet korkmana gerek yok yanı vac sistemi öyle seni rapor edenlerin çokluğuna bakmıyor senin kullandığın 3.parti yazılıma ve oyuna müdahale eden seylere bakıyor. Anladın mi simdi kardeşim. Hadi iyi oyunlar sana gönlünü ferah tut. Böyle seyler düşünme bir daha.
MM'de harcanıyorsun derken faceitte de kolay benim için 10lvl'ler çerez geliyor aynı durum orası için de geçerli.

Son düzenleme:
Bence ban yemezsin, ben oyunu ilk indirdigimde bir şey bilmeden öylesine oynayarak yaklaşık 50 maçta 0 win falan almıştım. Öylesine boş boş geziyordum falan. O zaman küçüktüm 😂 Sonra aynı hesapla CS oynamaya başladım, günde 8+ saat oynayarak hep aim kastım, 2 ayda 1000 saat yaptım ama hep Silver kaldım. Bütün maçlar kazanıyorum arka arkaya 20-30 win oluyordu ve hep 1. oluyordum ama bir süre sonra sıkılıp bıraktım. Rank değişmiyor bir türlü. 30/30 maç kazanıyorum, ortalama 25-35 kill alıyorum yine atlamıyorum rank.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı