Gıda HIQ Bayram İndirimleri Başladı!

@Thundem HIQ BigJoy'dan daha kaliteli bir marka, BigJoy'un daha uygun olması normal.
Daha geçen konusunu açıp tartıştık , daha kaliteli falan değil denk markalar. Böyle düşünmenin sebebi tamamen HIQ'nin pazarlama stratejileri :D

Saçma sapan tatlandırıcılara %50 yapıp kreatine %30 yapmak çok iyi olmuş gerçekten, ocean lansmana özel kreatini alırım daha iyi. Smash Pro'ya o fiyatı vereceğime kendisini tokat manyağı yapan thirtyone preworkout alırım, olmamış bu indirimler.

Hahaha al dostum Proteinocean al 2500mg Creatin'e 5000mg aroma düşüyor hahahaha.

Daha geçen konusunu açıp tartıştık, daha kaliteli falan değil denk markalar. Böyle düşünmenin sebebi tamamen HIQ'nin pazarlama stratejileri :D

Alman ham maddesi diyerek ve deli gibi aşırı aşırı reklam yaparak insanların beynini yıkıyorlar. O kadar kaliteli olduğu falan yok son 3 yılda var oldu önüne gelene reklam yaptılar ve haliyle spora yeni başlayan veya spor yapanlar supplemnt baktıklarında ilk bu markayı görüyorlar. Adamlar her hafta 3 kere indirim yapıyorlar en az. Spora yeni başlayanlar çok yüceltiyor bu markayı. Daha adam gibi creatin bile üretemiyor. Salona örnek olsun diye 1 kutu HIQ creatine almışlar 2ay sonra creatine saklama koşullarına uyduğu halde topaklanma yapmış. Rafta 2 yıldır duran Hardline creatine vardı dibinde biraz kalmış kullanılmamış hala bembeyaz ve toz halindeydi. TR'de supplement olarak en köklü ve kaliteli firma Hardline denebilir. Fazla reklam ve göz boyamaya kanmayın bence. Ben Hardline'nin indirim yaptığı influencerlere reklam verdiği falan görmedim. Bu konuyu yıllardır spor yapan abilerimlede tartıştık neredeyse hepsi Hardline daha köklü ve daha iyi olduğunu söyledi.

Hahaha al dostum Proteinocean al 2500mg Creatin'e 5000mg aroma düşüyor hahahaha.

Bütçe çok düşükse 2 ölçek alarak kullanılabilir hiç yoktan iyidir. 3 grlik ölcekde 2500 mg creatine 500 mg civarında tatlandırıcı bulunuyor 2 ölçekle 5000 mg yapılabilir. Ama ham madde konusu şüpheli.

1712595241465.png

Yemin etti aldırtmayacak.

1 ölçek 3 gr, 3 gr de ise 2670 mg kreatin mevcut, bunu kutuya oranlarsak 300 gramlık ocean kreatinde 267 gr saf kreatin var 33 gramı ise aroma, sen gidip alman abilerinden 300 gramlık kreatini 408 TL'ye alabilirsin. Patrick bateman pp şaşırtmadı.

1 ölçek 3 gr, 3 gr de ise 2670 mg kreatin mevcut, bunu kutuya oranlarsak 300 gramlık ocean kreatinde 267 gr saf kreatin var 33 gramı ise aroma, sen gidip alman abilerinden 300 gramlık kreatini 408 TL'ye alabilirsin. Patrick bateman pp şaşırtmadı.

Ucuz olduğu için almayı düşündüm ama Proteinocean pek iyi değil gibi geliyor. Sizde 250 TL'ye alınır mı? O creatin.

1.si pp patrick bateman değil 2. si değerleri random verdim ki Proteinocean'da 3000mg creatin olduğundan eminim ve bir diğeri HIQ da ise 5000mg creatin vardır ikisi şu an karşımda duruyor dostum fiziksel olarak.

1.si pp patrick bateman değil 2. si değerleri random verdim ki Proteinocean'da 3000mg creatin olduğundan eminim ve bir diğeri HIQ da ise 5000mg creatin vardır ikisi şu an karşımda duruyor dostum fiziksel olarak.

@cinar_yasarrr @enesiskk birader sen anlamak mı istemiyorsun? HIQ'te 300 gr kreatin 408 TL iken oceanda 270 gr kreatin 269 TL'ye geliyor, hâlâ neyin tartışmasını yapıyorsun?

Geri
Yukarı