Gıda HIQ Bayram İndirimleri Başladı!

Saçma sapan tatlandırıcılara %50 yapıp kreatine %30 yapmak çok iyi olmuş gerçekten, ocean lansmana özel kreatini alırım daha iyi. Smash Pro'ya o fiyatı vereceğime kendisini tokat manyağı yapan thirtyone preworkout alırım, olmamış bu indirimler.
HIQ 1 servis 16.5TL dediğiniz 22.5TL arada devasa fark var. Ayrıca HIQ 50TL daha ucuz olmasına rağmen 8 servis fazla veriyor.

Creatin olarak HIQ alınır mı yoksa daha ucuza farklı markalar var mı?
İlla ki vardır, Protein Ocean saf kreatin olarak daha ucuza geliyor fakat aromasından dolayı daha fazla içmelisin.

@cinar_yasarrr @enesiskk birader sen anlamak mı istemiyorsun? HIQ'te 300 gr kreatin 408 TL iken oceanda 270 gr kreatin 269 TL'ye geliyor, hâlâ neyin tartışmasını yapıyorsun?

Dostum anlamak mı istemiyosun? Diyorum ki 300gr ölçek başı 5000mg creatin var Proteinocean'da ise 1 ölçekte 2700MG-3000mg arası creatin var.

Alman ham maddesi diyerek ve deli gibi aşırı aşırı reklam yaparak insanların beynini yıkıyorlar. O kadar kaliteli olduğu falan yok son 3 yılda var oldu önüne gelene reklam yaptılar ve haliyle spora yeni başlayan veya spor yapanlar supplemnt baktıklarında ilk bu markayı görüyorlar. Adamlar her hafta 3 kere indirim yapıyorlar en az. Spora yeni başlayanlar çok yüceltiyor bu markayı. Daha adam gibi creatin bile üretemiyor. Salona örnek olsun diye 1 kutu HIQ creatine almışlar 2ay sonra creatine saklama koşullarına uyduğu halde topaklanma yapmış. Rafta 2 yıldır duran Hardline creatine vardı dibinde biraz kalmış kullanılmamış hala bembeyaz ve toz halindeydi. TR'de supplement olarak en köklü ve kaliteli firma Hardline denebilir. Fazla reklam ve göz boyamaya kanmayın bence. Ben Hardline'nin indirim yaptığı influencerlere reklam verdiği falan görmedim. Bu konuyu yıllardır spor yapan abilerimlede tartıştık neredeyse hepsi Hardline daha köklü ve daha iyi olduğunu söyledi.

Bütçe çok düşükse 2 ölçek alarak kullanılabilir hiç yoktan iyidir. 3 grlik ölcekde 2500 mg creatine 500 mg civarında tatlandırıcı bulunuyor 2 ölçekle 5000 mg yapılabilir. Ama ham madde konusu şüpheli.
Bende de düzgün kapatmama rağmen topak topak oldu. İçmede bir sorun yok ama topaklanma var.

Dostum anlamak mı istemiyosun? Diyorum ki 300gr ölçek başı 5000mg creatin var Proteinocean'da ise 1 ölçekte 2700MG-3000mg arası creatin var.

Ölçeği ne yapacaksın dostum kaç gr creatin alacağını ölçekleğe göre belirleyecek kadar bilgisiz misin? (soru)
Madem ölçek hesabı istiyorsun bir de öyle anlatalım. Güzel bir insana (öhöm) anlatır gibi.
1 ölçek HIQ almak 5 gr creatine vermek.
1 ölçek HIQ creatine 8 TL vermek.
8 TL = 5000 mg creatine almak

1 ölçek p.o. Almak 2.750mg creatine vermek.
2 ölçek p.o. 5500 creatine vermek.
2 ölçek p.o. Creatine sana 500 mg aroma, 5000 mg creatine vermek.
(2 ölçek)5 TL = 5000 mg creatine almak.
Hangisi daha ucuza gelmek?
İkisi de Çin'den gelen creatine hammaddesi?

@Thundem HIQ ham madde olarak daha kaliteli. BigJoy'da kaliteli markadır ama HIQ daha iyi çoğu konuda.
Hammadde daha kaliteli brother almanyadan geliyor.
Hammadde kalitesi hakkında bana birkaç bilgi verebilirmisin dostum.
Vücuda nasıl farklı etkileri oluyor?
İkisinin de wpc80 olmasına rağmen wheyinde ne farklılıklar oluyor?
Bigjoy 24 gr protein verirken hiq 30 falan mı veriyor?
Hiq = wpc80 Bigjoy= wpc80
aroma karışım tat vs. karşılaştıracaksan onu o zaman konuşuruz. Hiq bigjoydan daha iyi çünkü daha kaliteli hammaddesi var derken bunu neye göre söylediğini de bir bilsek keşke.
Tahmin edeyim, hiq reklamlamalarına kanıp fanboy olduğun için falan mı?

Hammadde daha kaliteli brother almanyadan geliyor.
Hammadde kalitesi hakkında bana birkaç bilgi verebilirmisin dostum.
Vücuda nasıl farklı etkileri oluyor?
İkisinin de wpc80 olmasına rağmen wheyinde ne farklılıklar oluyor?
Bigjoy 24 gr protein verirken hiq 30 falan mı veriyor?
Hiq = wpc80 Bigjoy= wpc80
aroma karışım tat vs. karşılaştıracaksan onu o zaman konuşuruz. Hiq bigjoydan daha iyi çünkü daha kaliteli hammaddesi var derken bunu neye göre söylediğini de bir bilsek keşke.
Tahmin edeyim, hiq reklamlamalarına kanıp fanboy olduğun için falan mı?
Diğer arkadaşların da dediği gibi spora yeni başlayan arkadaşlar reklamlardan ve pr kampanyalarından gördüğü için HIQ markasını Weider ile falan yarışacak kapasitede zannediyor birde BigJoy'dan daha kaliteli hammamde vs. yazıyorlar 😂

Diğer arkadaşların da dediği gibi spora yeni başlayan arkadaşlar reklamlardan ve pr kampanyalarından gördüğü için HIQ markasını Weider ile falan yarışacak kapasitede zannediyor birde BigJoy'dan daha kaliteli hammamde vs. yazıyorlar 😂
O arkadaş vazgeçemiyor ya defalarca tartışmaya girdi defalarca kaybetti hala arada bir kibriyle geliyor, hiq yazıyor çıkıyor. Garip yani :D

8 Nisan saat 17:00'de HIQ indirimleri başladı!

Göz attığımda bence flavn drop alınabilir %50 indirimde fakat aroma iyi seçilmeli. Ben peanut chocolate caramel aldım fakat aroması pek baskın değil ama başka aromalar daha baskın olabilir.

Kreatin bence kesinlikle alınır, 408TL'ye düşüyor, ben kullanıyorum cidden güzel ürün.

Flavn dream 1 servisi 5TL'ye düşmüş oluyor denemek isteyenler için bence iyi bir şans, ben olsam baklava aromalı olanı alırdım.

Smash Pro 2.0 507 gramı 1 servisi 16TL civarına düşüyor. Bence filtre kahve içmek daha ucuz olsa da pre workoutlar daha güzel. Ben kola aromalı içmiştim çok iyiydi.

BCAA falan önermiyorum, bunlar para tuzağıdır.

Arjinin bence alınabilir. 1 servisi 5.5TL'ye geliyor ve fiyatı da 340TL oluyor.

Gain Deluxe (gainer) 5kg 1275TL'ye düşüyor ve 1 servisi 25.5TL'ye geliyor (100 gram olarak hesapladım.). Bana biraz pahalı geldi, gainer bence gereksiz bir şey ama lezzetli ve yüksek kalorili bir içecek içmek istiyorum diyorsanız alınabilir.

High Pro+ bence alınmaz. 1760TL'ye düşüyor ve 1 servisi 26.5TL'ye geliyor. Onun yerine 1 servisi 24TL olan big joy daha mantıklı olacaktır.

Ne zaman bitiyor indirim?

Thirtyone aradaki devasa farkı içeriğiyle kapatıyor zaten, 1 serviste 8 gr citrulline malate olması bile yeterli bir sebep, yarım ölçek alınsa dahi HIQ'ten daha iyi.
Arada %40 gibi devasa fiyat farkı var, bir zahmet daha iyi olsun etkisi.

acıkcası spor yaptıgımdan beri hiq kullanan biri degildim ve protein tozu güzel bi indirime girmediği sürecede almanızı önermem gereksiz fazla para göz ve ağızla cidden aromalarında fark oluyor baska markaların aromalarını denerken beni sıktı ama hiq nun protein tozu aromasını hiçbirinde tatmadım. dedigim gibi gereksiz para uzun süre diyet yapmıyorsan protein tozunun güzel tadına bile ihtiyacin yok ucuz ve güvenilir biryerden al geç

Yeni konular

Geri
Yukarı