HIQ Smash Pro karın ağrısı yaptı

xenobi

Decapat
HIQ smash Pro Preworkout'unu kullanıyordum. Her zaman 1 ölçek kullanıyordum fakat karıncalanma gibi bir etki vs. yapmıyordu yani bana etki etmiyordu 1 ölçekte. Bende 1.5 ölçeğe çıkardım ve karın ağrısına sebep oldu. Ölçeği arttırdım fakat koyduğum su miktarını arttırmadım ben sorununun bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum fakat buraya da danışmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Her insanın vücudu birbirinden çok çok farklıdır. Karnın ağrıdıysa taurin kafein gibi maddelerin fazlasını vücudun sindirememiş olabilir. Bu normal sindiremediğin miktarlara çıkmamaya özen göster. Herkeste aynı etkiyi yaratmayabilir. Ama eğer illaki 1.5 ölçek kullanacağım diyorsan bir probiyotik kullanmanı öneririm. Ama naçizane tavsiyem vücudunu dinle.

Her insanın vücudu birbirinden çok çok farklıdır. Karnın ağrıdıysa taurin kafein gibi maddelerin fazlasını vücudun sindirememiş olabilir. Bu normal sindiremediğin miktarlara çıkmamaya özen göster. Herkeste aynı etkiyi yaratmayabilir. Ama eğer illaki 1.5 ölçek kullanacağım diyorsan bir probiyotik kullanmanı öneririm. Ama naçizane tavsiyem vücudunu dinle.

1 ölçektede bana etki etmiyor ondan dolayı 1.5 ölçeğe çıkmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı