HIQ smash Pro pre workout artık işe yaramıyor

oscargorkem

Decapat
Daha fazla  
İlk aldığım gün normal bir şekilde idmana gitmeden 10-15 dakika önce tükettim, vücudumda kaşıntılar başladı (pre workoutta normal olduğunu biliyordum). Gerçektende enerji sağladı o gün yalan yok, iyi bir antrenman yapmıştım. Fakat geçtiğimiz günlerde kullanmaya devam ettiğimde ne kaşıntı vardı ne enerji, bugünde sırt + ön kol günümdü fakat yine çok fazla enerji sağlamadı, kaşıntı hissi %'lik olarak söylenecek olsa 10 falandı. Alalı 1 hafta olmuştur. İlk gün dışında hiçbir şekilde enerji vermiyor ve kaşıntı yapmıyor, sanırım bu ekonomide 1 antrenmanda enerji için onca para verdim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam vücudun bağışıklık kazanıyor protein ocen iç bir tane 200 tl lik sonra hiq iç farkı anlıyorsun zaten böyle bi etki alman normal haftada 1 2 kez kulanmayıp benim gibi her gün alınca etkisi ni hissetmemen normal yine etki ediyordur

hocam vücudun bağışıklık kazanıyor protein ocen iç bir tane 200 tl lik sonra hiq iç farkı anlıyorsun zaten böyle bi etki alman normal haftada 1 2 kez kulanmayıp benim gibi her gün alınca etkisi ni hissetmemen normal yine etki ediyordur
haftada 4-5 kez kullanacağım muhtemelen. Ama dediğim gibi ilk güne bağlı çok kaşıntı ve enerji hissedemedim. Normal mi yani? ve sizce haftada 4-5 kez kullanmak mantıklı mı

Haftada 4-5 kez kullanacağım muhtemelen. Ama dediğim gibi ilk güne bağlı çok kaşıntı ve enerji hissedemedim. Normal mi yani? Ve sizce haftada 4-5 kez kullanmak mantıklı mı?

Haftada 4-5 kullandığınız için vücut toleransınız artıyor HIQ'te olsa olimp r-weiler shot da olsa etki etmez haftada 5 kez kullanırsanız, benim önerim 2 hadi bilemedin 3 kez kullanmanız.

Geri
Yukarı