[İnceleme] HIQ Smash Pre

Beklediğim gibi, sponsorlar tarafından yüceltilip boş hype almış. Etiketiniz ve değerli görüşleriniz için teşekkürler.
Yani sırf benim yorumumdan bu sonucu çıkarmayın. Bünyeden bünyeye değişiyor sonuçta. Ben sadece herhangi bir etki hissetmedim o kadar. Karar verici mecra olmak istemiyorum yani :D

Bizden iyisi yok diyorlar ama bu ürünle aynı hammaddeyi kullanıyorlar.

Şahsen bu attıklarım içerik ve F/P olarak en iyisi diyebilirim. Bir de şöyle bir şey var, gerçek bir Pre-Workout 6-7 gram sitrülin barındırırken, Türkiye'de sadece 1 gram serbest. O yüzden kimse asla gerçek bir pre-workout kullanamıyor maalesef Türkiye'de.

Bütçe sıkıntısı olmayan arkadaşlar, kendi Pre-Workoutunu yapabilir.

Şahsen bu attıklarım içerik ve F/P olarak en iyisi diyebilirim. Bir de şöyle bir şey var, gerçek bir Pre-Workout 6-7 gram sitrülin barındırırken, Türkiye'de sadece 1 gram serbest. O yüzden kimse asla gerçek bir pre-workout kullanamıyor maalesef Türkiye'de.

1 gram sitrülin 3-4 gram arjinine denk geliyor birde ama arjinine miktarları da yüksek olmuyor.

1 gram sitrülin 3-4 gram arjinine denk geliyor birde ama arjinine miktarları da yüksek olmuyor.
Arjinin, emilim açısından iyi olmayabiliyor. Herkesin bedeni arjinini emeyebiliyor, o yüzden sitrülin kullanımı tavsiye ediliyor. Arjinin böbreklerde karaciğerde dolaşırken, sitrülin direkt kana karışıyor. O yüzden sitrülin tavsiye ederim.

3-4 gr Beta-Alanin, 6-7 gram Sitrülin, 400mg Kafein, 1g Taurin, 1g Tirozin ile yapılamayacak antrenman yok hocam.

Arjinin, emilim açısından iyi olmayabiliyor. Herkesin bedeni arjinini emeyebiliyor, o yüzden sitrülin kullanımı tavsiye ediliyor. Arjinin böbreklerde karaciğerde dolaşırken, sitrülin direkt kana karışıyor. O yüzden sitrülin tavsiye ederim.

3-4 gr Beta-Alanin, 6-7 gram Sitrülin, 400mg Kafein, 1g Taurin, 1g Tirozin ile yapılamayacak antrenman yok hocam.
Hocam arjinin bide sentezlenirken yarısından fazlasını kaybediyor.

Neden sadece 1 grama izin veriyorlar hocam?

Hocam vallahi ilk defa pre workout kullanıp etki almamak için yarı tanrı falan olmak lazım.
Çocukluktan beri teneke teneke enerji içeceği tüketen ardından ise birkaç yıldır çokça kahve tüketen birisiyim. Belki Kafein'e karşı bir direnç kazanmış olabilirim :D

Geri
Yukarı