[İnceleme] HIQ Smash Pre

normalde aldığınız kafein oranını bilmeyerekten soruyorum; 200mg’ın yeteceğini gerçekten düşünüyor musunuz? daha önce beast mode gibi sağlam ürünler kullandım ve onlarda bile az kullandığınızda etkisi olmuyor. hiq kullanmadım ama saçmalamışsınız gibi duruyor. ortalama 80kg bir insanın 400mg civarı alması gerekiyor. (1kg:5mg) ya 5 yıldır spor yapmıyorsunuz ya da 200mg çok az geldi.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, bu sporu yaklaşık 4 yıldır yapıyorum ve gerek kendi gözlemim gerekse çevremdekilerin gözlemlerine göre gayet iyi bir kas kütlesi kazandım fakat ilk defa pre workout kullanıyorum. Gerek bu yüzden gerekse yapılan reklam gereği belki de pre Workout'dan beklentilerimi çok fazla tutmuş olabilirim. Neyse şimdi gelelim konumuza, şimdiye kadar 3 kez kullanma imkanım oldu ve ilk iki kullanımda (Göğüs/Arka kol ve Sırt/Ön kol) spora başlamadan 10 dakika önce kullandım ve açık söylemek gerekirse hiçbir şekilde etkisini göremedim. Yani içerisindeki 200mg Kafein'in beni fena yapması gerekiyordu fakat normal antrenmandan hiçbir fark hissetmedim aynı şekilde beta alanin kaynaklı oluşması gereken karıncalanmayı da hiç fark etmedim. Acaba yanlış mı kullanıyorum diyerek üçüncü kullanımda spordan 20-25 dakika önce kullanmaya karar verdim ve yine Göğüs/Arka kol günüydü. Yine normal antrenmandan farklı hiçbir şey hissetmediğimi söylemem gerek fakat şöyle bir şey daha var, üçüncü kullanımda halsiz olmama rağmen antrenmanımı gayet iyi bir şekilde tamamlayabildim (belki pre workout olmadan da olabilirdi) bunda Smash'in bir etkisi var mı yok mu bilemiyorum. Yani Instagram hikayelerinde paylaşıldığı gibi "uçup kaçacaksın etkisini bayağı hissedeceksin" gibi bir durum asla oluşmadı. Hatta acaba fabrikada ürünü paketlerken yanlışlıkla bcaa falan mı doldurdular diye düşünmüyor da değilim :D elbette biliyorum birden 32.5 kilolarla çalışırken birden 40 kilolara çıkamam ama en azından pre workout kullanmadan 6-8 tekrar yapabiliyorsam pre sayesinde 9-10 tekrar yapabilmem gerektiğini düşünüyorum. Antrenman esnasında akıllı saat ile verileri takip ediyorum, gerek nabız olsun gerek yakılan kalori olsun olağanüstü bir artış da gözlemleyemedim. Önümüzdeki günlerde bir de bacak antrenmanından önce kullanacağım bakalım asıl o bacak antrenmanında bir etki görebilecek miyim onu merak ediyorum.

Ürün hakkında fikirlerimi duymak istemiştiniz o yüzden etiketliyorum sizi. @emircanunlts @Crexyyy

Ki ayrıca antrenmanda rpe nedir öğrenmeniz gerekiyor gibi duruyor. 5 senedir spor yaptıysanız bile aşırı eksik bilgiyle yapmışsınız tebrikler.

normalde aldığınız kafein oranını bilmeyerekten soruyorum; 200mg’ın yeteceğini gerçekten düşünüyor musunuz?
Evet daha önce ilk defa bu seviyelere çıkan birisi için elbette yeteceğini düşünüyorum. İlk defa birden 200mg Kafein alıyorsam bir zahmet etkisini hissedeyim yani. Smash olmadan antrenman ile Smash'li antrenman arasında fark hissetmiyorsam bunun benim bilgimle ne alakası var?

İlk defa pre kullanmanıza rağmen hiçbir etki yaratmaması, kalitesiz olduğu anlamına geliyor. Çünkü ilk defa kullanacağınız zaman ne kullanırsanız kullanın, etki yapması gerek. Beta-alanin bile etki etmediyse, ürün sandığımdan da kalitesizmiş sanırım.

Bir dahakine alacağınız zaman Beast mode-Predator gibi ürünlere bakın.

İlk defa pre aldığında etki yaratmaması.

Evet daha önce ilk defa bu seviyelere çıkan birisi için elbette yeteceğini düşünüyorum. İlk defa birden 200mg kafein alıyorsam bir zahmet etkisini hissedeyim yani. Smash olmadan antrenman ile Smash'li antrenman arasında fark hissetmiyorsam bunun benim bilgimle ne alakası var?

İlk defa almakla falan ilgisi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yav hocam, ne kadar iyi bir markadır, net bir fikrim yok. Ama bu reklam yapan influencerlar bu markayı uçuruyor ya, gören bu supplementleti zararsız anabolik sanacak. Yok neymis probuilder bilmem ne bilmem ne, dünyada tek gaineri kendileri ilk defa bulmuş gibi davranıyorlar.
Geçen hafta ben de indirimde Proteinocean'dan 2 kutu preworkout aldım, markadan da olabilir benden de olabilir, yarım attım, hâtta dün 1e yakın attım. Öyle aman aman bir karıncalanma falan olmadı, illaki etkisi var. Ama benim de beklediğim gibi olmadı.
Biraz daha güzel bir sonuç istiyorsanız her gün kullanmayın hocam, atıyorum PR atacaksınız o gün kullanın, yada o gün bench var o gün atın. Yanında da ekstradan kafein alın derim. İyi idmanlar.

Ama bu reklam yapan influencerlar bu markayı uçuruyor ya
Aynen katılıyorum. Diğer markaları kötüleyip sürekli kendilerini övüyorlar.
Biraz daha güzel bir sonuç istiyorsanız her gün kullanmayın hocam, atıyorum PR atacaksınız o gün kullanın
Her gün kullanmıyorum zaten. Haftada 3 gün kullanıyorum. Perşembe günü bacak antrenmanında kullandım hiçbir artısını göremedim. Boşuna almışım.

Aynen katılıyorum. Diğer markaları kötüleyip sürekli kendilerini övüyorlar.

Her gün kullanmıyorum zaten. Haftada 3 gün kullanıyorum. Perşembe günü bacak antrenmanında kullandım hiçbir artısını göremedim. Boşuna almışım.
Yok hocam boşuna almadınız ya, o kadar da değil. Kafeini arttırın bence biraz. İllaki etkisi vardır, boşa gitmez. Ama işte insan hissedemeyince kötü hissediyor.

@emircanunlts bugün arkadaşa denettirdim ve kendisi baya farklılık hissettiğini hatta Beta Alanın kaynaklı karıncalanmayı dahi hissettiğini söyledi. Bugün farklı bir programa geçiş yaptım ve itme günüydü sanırım performansıma bir artısı olduğu gibi hissettim ama hala tam tatmin olmuş değilim.

@emircanunlts bugün arkadaşa denettirdim ve kendisi baya farklılık hissettiğini hatta Beta Alanın kaynaklı karıncalanmayı dahi hissettiğini söyledi. Bugün farklı bir programa geçiş yaptım ve itme günüydü sanırım performansıma bir artısı olduğu gibi hissettim ama hala tam tatmin olmuş değilim.
Hocam maşallah siz de canavar gibiymişsiniz. Pre Workout işlemiyor.🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı