ProteinOcean Heavy Duty Pre-Workout vs HIQ Smash Pro 2.0

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, iki Pre-Workout arasında kararsız kaldım. HIQ'dan aldığım ürün hasarlı geldi kullanılamaz halde olduğu için iade ettim fiyatı da açıkçası mâlum ortada biraz pahalı ürün. Para iadesi alırsam farklı Pre-Workout almayı düşünüyorum (daha kullanmadım). Şu anlık iki ürün arasında kararsızım. Bu iki üründen hangisini önerirsiniz ve neden?

İkisini de kullandım, benim vücudumda etkileri hemen hemen aynı oldu. Ancak ProteinOcean ürününde silicagel çıkıyor, taşıma esnasında da silicagel kutunun en üstüne kaymış, bundan dolayı kutunun yarısı tamamen katılaştı. Herhangi bir su veya hava da almamıştı.

Diğer yandan Smash Pro'yu aktif olarak kullanıyorum, şimdiye kadar etkisi güzel geliyor.

İçeriklerini karşılaştırırsanız aşağı yukarı zaten aynılar. Heavy Duty olanın yeşil elmalısı berbat. Smash Pro'nun Freezy Cola olanını aldım, elmaya göre çok daha iyi tadı, yine karışma olarak bir tık daha iyi Smash Pro.

Niçin? Olimp r Weiler'in diğerlerinden ayıran özelliği ne

Ham madde kalitesi. Aklınıza gelebilecek her türlü Pre workout ürünü deneyimledim (dmaa) içerikli yurt dışı ürünler dahil. Türkiye'de alabileceğiniz en iyi pre work out Olimp r weiler ondan sonra Grenade 50 Calibre ( yurt dışından ithal ürünleri ayrı tutarsak) gelir. Ürünlerin içerik kısmında yazan şaşalı şu kadar citrulin şu kadar beta alanin vs şeylere aldanmayın. Her birini 1 ölçek deneyimleyin demek istediğimi anlayacaksınız.

Ham madde kalitesi. Aklınıza gelebilecek her türlü Pre workout ürünü deneyimledim (dmaa) içerikli yurt dışı ürünler dahil. Türkiye'de alabileceğiniz en iyi pre work out Olimp r weiler ondan sonra Grenade 50 Calibre ( yurt dışından ithal ürünleri ayrı tutarsak) gelir. Ürünlerin içerik kısmında yazan şaşalı şu kadar citrulin şu kadar beta alanin vs şeylere aldanmayın. Her birini 1 ölçek deneyimleyin demek istediğimi anlayacaksınız.
Tanesi 40-50 ₺ biraz pahalı tekli satılanlardan alayım etkisini deneyimleyeyim.

Şimdi 1 tane tüp satın aldım gelsin gözlemleyeceğim bir tüp 2 servis sanırım 30 ml kullanın diyorlar haftada 1 tüp kullansam iyi olur sanırım vücut bağışıklık kazanmasın diye

Son düzenleme:
Tanesi 40-50 ₺ biraz pahalı tekli satılanlardan alayım etkisini deneyimleyeyim.

Şimdi 1 tane tüp satın aldım gelsin gözlemleyeceğim bir tüp 2 servis sanırım 30 ml kullanın diyorlar haftada 1 tüp kullansam iyi olur sanırım vücut bağışıklık kazanmasın diye
Spor seviyenize, kütlenize bağlı ben 1 tüp içiyorum 60 ml. Dediğin gibi haftada 1-2 tüp kullanırsan daha iyi olur. Zorlandığın idmanlara denk getirirsen faydana olur ( Sırt, bacak ) gibi.

Spor seviyenize, kütlenize bağlı ben 1 tüp içiyorum 60 ML. Dediğin gibi haftada 1-2 tüp kullanırsan daha iyi olur. Zorlandığın idmanlara denk getirirsen faydana olur ( Sırt, bacak ) gibi.

Denedim, öyle karıncalanma etkisi yok bende garip bir his yaptı sirke gibi acı bir tadı var, etkisi iyi ben ilk defa bu kadar yüksek kafein vücuduma sokunca çarptı gibi sırt antrenmanında ağırlıklarımı arttıracak kadar enerji sundu bana set sonları göz kararmaları da kaçınılmazdı... Dinç yapıyor gerçekten çok farklı bir hissiyatı var açıklayabileceğim gibi değil. Smash Pro geldi onu da kullanacağım. Benim için sıralama büyük ihtimal ile şöyle olacak Olimp > Smash Pro. Smash Pro'yu da pazartesi günü test edeceğim çünkü bu hafta Olimp'i 2 kez kullandım...

Yeni konular

Geri
Yukarı