Adolf Hitler neden engelleniyor?

Direk uyarı vermiyor zaten hocam yarın görürsunuz büyük ihtimal uyarıyı ben hakkımda kısmına sözünü yazdığım halde kaldırdilar sizin de öyle olur büyük ihtimal İnternet kafe hesabına koymuştum ama ona bir şey olmadı şansıma bad moustache man Di sanırım hesabın adı.
Bu arada 1 gün ban yedim, sonra yine Adolf Hjtler koydum ve 1 hafta ban yedim. Permaya kadar yolu var Steam. Eyy Steam! Sen kimsin ya?

Mümkünse tarihten silinmeli bu cani. Bu kadarı bile az.
Ama Stalin falan yazınca engellenmiyoruz. Stalin ise Adolf Hitler'in yaptığı katliamın 5 katı büyüklüğünde katliam yaptı.

Eh işte hani onların yapımcılar Amerika ve İngiltere de ya düşmanlarının gözükmelerini istemez tabii :D

Bu arada 1 gün ban yedim, sonra yine adolf hjtler koydum ve 1 hafta ban yedim. Permaya kadar yolu var Steam. Eyy Steam! Sen kimsin ya?

Ama Stalin falan yazınca engellenmiyoruz. Stalin ise adolf Hitler'in yaptığı katliamın 5 katı büyüklüğünde katliam yaptı.

Nasıl ya benim Steam profilimde Hitler'in Fransa'yı işgal edip eyfel kulesinin önünde durduğu fotoğrafı var ama ban yemiyorum?

Hâlâ var olan destekçilerinin toplanmaması ve yenilerin de buraya katılma ihtimalinin olmamasından dolayıdır herhalde.
Ki bu bence doğru. Her yerde gösterilirse ve engellenmezse tekrar büyüyüp yeni bir olay çıkarabilecek bir şey.

Sansürcü zihniyet her yerde. Sempatizanların bir arada toplanması engellemek cart curt... Geçin bunları. Öyle bir nabız varsa zaten engel olamazsın. Hiçbir fikir sansürlenemez, sansürlenmemeli.

Kapitalist sistem. Hitler'in yaptıklarını savunmuyorum ama stalin ve birleşik krallık daha çok kişinin hayatına kaydı. Bu da biraz kaybetmesiyle alakalı. Eğer hitler kazansaydı bu sefer sovyetler ve birleşik krallık böyle muamele görecekti. Tabi ayakta kalsalardı.

Bir de burdan hitlerci ergenlere mesajım;
Hitler'in kaybetmesinin sebebi tamamen kendi salaklığı ve generalleri dinlememesi. Kendisi herkesi kendinden aşağı görüyor ve kimseye saygısı yok. Eğer bunlara rağmen hitlerciseniz Wolfenstein The New Order bakın derim.

Geri
Yukarı