Hızlı Şekilde Para Biriktirme

kakaolupuding

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Evet uzatmadan konuya geçiyorum. Xbox Live Gold 1 yıl alacağım fakat sadece 60 liram var, nasıl en hızlı şekilde 179 TL biriktiririm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sigara içiyorsan, bırak! Arkadaşlarla hep Starbucks tarzı mekanlara gidip bir kahveye 10 - 15 TL veriyorsan, verme!

@Halil1905 konuyu açanın sigara içecek kadar büyük olduğunu düşünüyorum. Ekstra olarak "starbaks" ta kahve içtiğini hiç sanmıyorum. Nedir bu gereksiz atar?

@kakaolupuding ben ortaokulda 1200₺ biriktirdim. Haftanın 6 günü ve tam 8 saatti. Kolej olduğu için kantin dahada kazıktı. Ancak yemeden içmeden biriktirdim ve R5 2600X ve 550₺ civarı anakart aldım. 500₺ de ailem direkt destek olmuştu zaten.

@ZortX Atar yok burada nereden çıkardın. Ünlem işareti sadece atar yaparken mi kullanılıyor ? Ayrıca günümüzde 8 - 10 yaşındaki çocuklar bile "kendilerini adam" sanıyorlar diye sigara içiyorlar. "Starbucks tarzı" mekanlar dedim siz niye sadece Starbucks lafını anladınız ?

@ZortX Atar yok burada nereden çıkardın. Ünlem işareti sadece atar yaparken mi kullanılıyor ? Ayrıca günümüzde 8 - 10 yaşındaki çocuklar bile "kendilerini adam" sanıyorlar diye sigara içiyorlar. "Starbucks tarzı" mekanlar dedim siz niye sadece Starbucks lafını anladınız ?
Kullandığın ünlem dışardaki insanlara atar yaptığının sinyalini veriyor.

@Cruslan İkinci maddeye dikkatini çekerim.
Ekran Görüntüsü (121).png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı