Hobi önerisi

Hocam evet pahalı ama instagram postalarında abartıldığı kadar değil. 4 senedir enstürman çalıyorum az çok bu konu hakkında fikrim var. Zaten acemi başlayacağınız için size 300 400 liralık bir enstürman yeter. Enstürman çalmak en güzeli. Dinlediğiniz müziği bile hissediyorsunuz.
Evet haklısınız aslında. Gerçekten eğlenceli olabilir. Siz hangi enstrümanı çalıyorsunuz?

Yaşadığınız şehirdeki turisttik yerleri gezin hocam. Bir adet öğrenci kartı ve içinde 50 TL ile günlerce gezebilirsiniz. Müzelere gidebilir, tarihi evleri görebilirsiniz.

Açılacaksın zaten yeni ortamlara atıldıktan sonra. 2 hafta geçtikten sonra uyum sağlamaya başlarsın.
Siz çevrenizi nereden buldunuz? Çünkü gerçekten bu işlerde başarısızım.
Halk dansları, 11 yıldır vazgeçemediğim...
Hocam dans çok güzel, izlemesini de severim, hoşuma gidiyor fakat hiç beceremiyorum dans işini 😅
Yaşadığınız şehirdeki turisttik yerleri gezin hocam. Bir adet öğrenci kartı ve içinde 50 TL ile günlerce gezebilirsiniz. Müzelere gidebilir, tarihi evleri görebilirsiniz.
Aslında evet, olabilir. Çevremde böyle gezilecek bir yer var mı bi' araştırayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam vallahi bir ara çok canım sıkılıyordu eve masa tenisi raketleri ve file aldım ucuza satılıyor yemek masasında masa tenisi oynuyordum ailedekilerle ve arkadaşlarımla o yüzden öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı