Hobi önerisi

Siz çevrenizi nereden buldunuz? Çünkü gerçekten bu işlerde başarısızım.
Yazlığımda bir yerde çay içe içe sosyalleştim. Oradaki neredeyse tüm esnaflar beni tanıyor oradaki. Zor değil, 1 çaydan nerelere geldik? Evimizin doğalgazını onların önerdiği mühendisliğe yaptırdık, evimizin borularını onlara yaptırdık, evi taşımamıza yardım ettiler ve bende orada çalışıyorum 2 haftadır falan. Ben bir çay ile bayağı bir sosyalleştim. Benden daha iyisini yapmak senin elinde.

Hocam vallahi bir ara çok canım sıkılıyordu eve masa tenisi raketleri ve file aldım ucuza satılıyor yemek masasında masa tenisi oynuyordum ailedekilerle ve arkadaşlarımla o yüzden öneririm.
Of çok eğlenceli olur ama kardeşim veya abim yok ailem de oyum işlerini çok istemiyor o yüzden en fazla 1 2 saat oynayabilirim 😕
Yazlığımda bir yerde çay içe içe sosyalleştim. Oradaki neredeyse tüm esnaflar beni tanıyor oradaki. Zor değil, 1 çaydan nerelere geldik? Evimizin doğalgazını onların önerdiği mühendisliğe yaptırdık, evimizin borularını onlara yaptırdık, evi taşımamıza yardım ettiler ve bende orada çalışıyorum 2 haftadır falan. Ben bir çay ile bayağı bir sosyalleştim. Benden daha iyisini yapmak senin elinde.
Hey maşallah 😄 Bunu duyunca gaza geldim, deneyeceğim 😄
spor kursuna git
Hocam öncekilerinde yazdığım gibi durumum çok iyi değil ve ucuz yer bulmakta çok zor 😕

Geri
Yukarı