Hobi önerisi

Enstrüman çalmayı öğrenin. İnanın ucu bucağı yok ve hem dinlendirici hem de keyif veren bir hobi.

8 sene önce bağlama ile başladığım enstrüman serüvenime şu an kemençeyi de kattım. Boş vakitlerimde alırım bağlamamı çayımı sigaramı çıkar balkona çalar söylerim. Böyle bir zevkin tarifi yok.

Enstrüman dışında bilardo oynamayı da öğrenebilirsiniz. Ülkemiz gençlerinde çok popüler olmasa da bence çok eğlenceli bir spor.

Enstrüman çalmayı öğrenin. İnanın ucu bucağı yok ve hem dinlendirici hem de keyif veren bir hobi.

8 sene önce bağlama ile başladığım enstrüman serüvenime şu an kemençeyi de kattım. Boş vakitlerimde alırım bağlamamı çayımı sigaramı çıkar balkona çalar söylerim. Böyle bir zevkin tarifi yok.

Enstrüman dışında bilardo oynamayı da öğrenebilirsiniz. Ülkemiz gençlerinde çok popüler olmasa da bence çok eğlenceli bir spor.
Hocam zaten 4 yıldır gitar çalıyorum. Elektro ve klasik olmak üzere. Artık elim yatkın. Özel derse gittiğim için daha rahat öğrenmiştim. Artık internetten 1-2 video izleyip şarkıyı çalabiliyorum. Sağolun öneri için.

Müzik. Mesela bağlama çalmayı öğrenin. Babanızın-annenizin köyüne gittiğinizde, misafir geldiğinde falan saygınlık uçar. Ben bir keresinde yerli malı hafta'sında sınıfa saz çaldım müdür beni yanına aldı tüm sınıfları gezdirdi...

Yeni konular

Geri
Yukarı