Hogwarts Legacy ve Elden Ring alınır mı?

Hogwarts Legacy ön siparişe özel büyük avantajlar var bir sürü videosunu izledim efsane duruyor en kötü ne olabilir ki? Süpürge ile Hogwarts'da gezmek bile bana büyük zevk verir.

Hogwarts Legacy ön siparişe özel büyük avantajlar var bir sürü videosunu izledim efsane duruyor en kötü ne olabilir ki? Süpürge ile Hogwarts'da gezmek bile bana büyük zevk verir.
Güzel bir his olur evet, ama ben süpürge ile Hogwarts'ta gezmek için 700 TL verecek bir maddiyata sahip değilim, benim için daha fazlası lazım, o daha fazlası var mı yok mu onu görmek için çıkışı bekliyorum.

Güzel bir his olur evet, ama ben süpürge ile Hogwarts'ta gezmek için 700 TL verecek bir maddiyata sahip değilim, benim için daha fazlası lazım, o daha fazlası var mı yok mu onu görmek için çıkışı bekliyorum.
Bende düşünüyorum alsam mı almasam mı. 1.30 saatlik oynanış videosunu izledim oyun güzel duruyor, keşfedecek bir sürü şey var tek sıkıntı Türkçe olmaması can sıkıcı...

Benim maddi durumum müsait şuan için ama alıp almamakta kararsızım.

Ben gireceği yok diye almıştım çok olmadı ama şurada yılbaşı indirimlerine 6 gün kalmış girmese bile için rahat ederek alırsın. Yılın oyunu da seçildi satışları yine artıyor adamların indirim vereceğini sanmam bir süre.
Girse bile ne kadar girebilir ki yüzde 10 girse ancak o kadar girer

Elden Ring'i 300 saat oynadım hala oynuyorum bana göre gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında gerek hikayesi, gerek mekanikleri, gerek atmosferi tek kelime ile şahane iki kere düşünmeye gerek dahi olmadığını düşünüyorum. Bunun dışında indirime gireceğini hiç zannetmiyorum hocam çok zor bir ihtimal.

Ben Elden Ring'i sevmedim, Witcher 3 falan bu tarz oyunları sevmiyorum. Ama işin içinde Harry Potter varsa işte yapıştırır geçerim zevk almamam imkansız gibi bir şey.

Hogwards Legacy bence. Özellikle güzel bir açık dünyada güzel bir büyücü kadın karakteri ile oynamak mükemmel bir deneyim olacaktır.

Ben Elden Ring'i sevmedim, Witcher 3 falan bu tarz oyunları sevmiyorum. Ama işin içinde Harry Potter varsa işte yapıştırır geçerim zevk almamam imkansız gibi bir şey.
Elden Ring hadi neyse herkese hitap etmiyor ama Witcher 3'ün sevmediğiniz yönü nedir acaba?

Geri
Yukarı