HOI4 Almanya oynarken Sovyet savaşına yetişilmiyor

450155

Decapat
Başlıkta belirttiğim gibi Almanya oynarken Sovyet savaşına kadar Polonya düşmüyor ve Hollanda ve Belçika düşmüyor. Ne yapabilirim bu konuda? Uçak basmayı sevmiyorum tanklar yetişmiyor ne yaparsam fayda etmedi.

Orduları elle kontrol edip hatlarda boşluk arayın. Yapay zeka bir miktar saçmalıyor çünkü savaş esnasında. Bir de yeteri kadar fabrika bastığınıza emin olun (üretim açısından).

Uçak kırmızı noktamızdır. Uçaksız hiçbir şeyi halledemezsin. Üstüne tank da basmıyorsun. Kuru piyade ile itebilir misin? Oyun 1. Dünya Savaş'ı değil. Ağır sanayiye her şeyden daha fazla önem verirsen çok hızlı bir şekilde hepsini alırsın.

Uçak kırmızı noktamızdır. Uçaksız hiçbir şeyi halledemezsin. Üstüne tank da basmıyorsun. Kuru piyade ile itebilir misin? Oyun 1. dünya savaş'ı değil. Ağır sanayiye her şeyden daha fazla önem verirsen çok hızlı bir şekilde hepsini alırsın.

Uçaklara nasıl petrol yetiştireceğim Almanya oynarken.

Onu demiyorum limanları zaten boş bırakmam. Polonya savaşına destek oluyorlar tıkanıyor savaş.
Polonya'nın Danzig'ten başka denize kıyısı olan şehri yok. Doğu Prusya'dan direkt orayı almanız gerekiyor. Yoksa asker getirirler. Önce yukarıdaki koridoru halledin, sonrası kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı