HOI4 Birleşik Krallığı nasıl yenebilirim?

Yanlisim olabilir ama savasa katilabilecek CAS miktarindan fazlasi gereksiz degil mi?
Tahminim devasa bir CAS ordusu hava ustunlugu verecek ama surekli intercept edildigi icin savasa pek da katki yapamayacak.
15000 CAS yerine ; 14000 Fighter + 1000 tane CAS sanki cok daha efektif.
Hava üstünlüğünü alabilecek kadar Fighter yeterli. Ne kadar fazla CAS o kadar düşman birliğine atılan hasar demek o yüzden CAS daha önemli. CAS sayesinde daha birliklerin savaşa girmeden düşman birlik organizasyonu bitebilir.

Oyunda yaklaşık 600 saatim var ancak halen daha İngiliz'e tam verimli bir çıkartma atamıyorum. Öyle bir filosu var ki donanmam dakikalar içerisinde tuzla buz oluyor. Paraşüt denedim ama uçakları çok güçlü. Bu İngiliz'i nasıl yenebilirim bana bir yol gösterin :D

Hocam eskiden bilgisayar 32 bit diye 1.6.2 kullanıyordum ve kolay çıkıyordum. Sonra başka bir bilgisayarda 1.10.7'de oynamayı denedim. Hollanda'yı yenemedim. Çıkartma desen üstünlük alınmıyor.

Bir exploit var ama hile ile oynamak eğlenceli değil dediğinizi gördüm muhtemelen bu da eğlenceli gelmez, yine de anlatayım. Direkt olarak oyun başında paraşütçü birlikleri basıp basabildiğiniz kadar birlik bastıktan sonra hiç dünya tansiyonu yaratmadan (Fighter araştırmalarına gidemesin diye) yeteri kadar uçağınızı basıp direkt olarak İngiliz'e savaş açıyorsunuz. Paraşütçüler adaya atlıyor, siz de birliklerinizi adaya götürüyorsunuz. Oyun başında zaten İngiliz anakarasında sizdeki birliklere kıyasla hiç birlik olmadığını göreceksiniz. Koşa koşa alırsınız adayı.

Bir exploit var ama hile ile oynamak eğlenceli değil dediğinizi gördüm muhtemelen bu da eğlenceli gelmez, yine de anlatayım. Direkt olarak oyun başında paraşütçü birlikleri basıp basabildiğiniz kadar birlik bastıktan sonra hiç dünya tansiyonu yaratmadan (Fighter araştırmalarına gidemesin diye) yeteri kadar uçağınızı basıp direkt olarak İngiliz'e savaş açıyorsunuz. Paraşütçüler adaya atlıyor, siz de birliklerinizi adaya götürüyorsunuz. Oyun başında zaten İngiliz anakarasında sizdeki birliklere kıyasla hiç birlik olmadığını göreceksiniz. Koşa koşa alırsınız adayı.
Nasıl hocam anlamadım.

Nasıl hocam anlamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumdan bir arkadaşın videosu, adını unuttum maalesef etiketleyemiyorum. En temel Exploit'lerden birisidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumdan bir arkadaşın videosu, adını unuttum maalesef etiketleyemiyorum. En temel Exploit'lerden birisidir.
Benim hocam bu :D ben arkadaş Türkiye ile nasıl alınır diye soruyor sandım o yüzden açıklama garip gelmişti.

Geri
Yukarı