HOI4'te Sovyetler Birliği nasıl yenilir?

HalePlace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar. İngiliz'i aldım ve şu an Afrika vs çoğu bende. Japon bana girdi sovyet Focus'dan war with germany gidiyor. Japon ile sınırım kalmadı o açıdan sorun yok ama Sovyet'i nasıl alabilirim? Hiç tankım yok 20 division tank basıyorum. Alabilir miyim sizce ve nasıl alabilirim? Şimdiden teşekkürler.

1626967360667.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ilk tavsiyem bir mareşal kullanın daha iyi olur. Tanklar nedir hocam orta mı? Umarım hafif değildir. Yılı göremiyorum ama ben 39'da direkt savaşı bitirebildiğim için kendimden yola çıkarak Sovyet'in hala purge etkisi olduğunu düşünüyorum, yani askerleri zayıf olacaktır. Yılı söyleyin daha iyi yardımcı olurum.

Hocam ilk tavsiyem bir mareşal kullanın daha iyi olur. Tanklar nedir hocam orta mı? Umarım hafif değildir. Yılı göremiyorum ama ben 39'da direkt savaşı bitirebildiğim için kendimden yola çıkarak Sovyet'in hala purge etkisi olduğunu düşünüyorum, yani askerleri zayıf olacaktır. Yılı söyleyin daha iyi yardımcı olurum.
1942. Sanırım Sovyetin güçlendiği yıllardan biriydi. Tanklar hafif tank hocam.

Hocam Türkiye'yi işgal edip hem savaşı geniş cepheye yayabilirsiniz hem de çıkartma şansı yakalayabilirsiniz.

Oyunda yeniyim yanlışsam bilgilendirebilirsiniz.

1942. Sanırım Sovyetin güçlendiği yıllardan biriydi. Tanklar hafif tank hocam.
Evet Purge bitmiş veya sonlarında olabilir. 1942'de niye hafif hocam hafifler çok güçsüzdür, Allahtan yapay zeka düzgün tanklar çıkaramıyor :D Mareşalinizi atayın, tanklar için mareşal olarak ben hep Erich Von Manstein general olarak ise Guderian kullanıyorum. Hava kuvvetlerinizi kullanıp tanklarınızla rahat bi şekilde ilerleyebilirsiniz, zaten sınırda tutacaktır zorlu arazi çok yok sınırda.

Hocam Türkiye'yi işgal edip hem savaşı geniş cepheye yayabilirsiniz hem de çıkartma şansı yakalayabilirsiniz.

Oyunda yeniyim yanlışsam bilgilendirebilirsiniz.
Hocam şuan sovyet Türkiyeye giriyor ve sovyeti itiyor şuan kafkaslardan. Hiç karışmayacağım oraya şuanlık. Yani böyle düşünüyorum en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı