Çözüldü HOI 4'te Sovyetler Birliği işgal edilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alpervural353

Hectopat
HOI 4'te bir türlü Sovyet'ler birliğini işgal edemiyorum, ne kadar güçlü ordum olsa da Sovyet ordusunu hiç itemeden kızıl ordu Berlin'e giriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sovyetleri itmemen lazım zaten Sovyet ordularını imha ederek ilerlemen lazım. Ha senin sıkıntın direkt Sovyetlere karşı ezilmek bu durumda ise oyunun temel özelliklerine hakim değilsin demektir örneğin piyade ünitelerinin düzeni ne ? Kaç tane piyade birliğin var ? Tank tümenlerinin düzeni ne ve kaç birliğin oluyor, hava kuvvetlerine önem veriyor musun gibi bir sürü parametre var. Biraz video izlemeni öneririm.
Sovyetleri itmemen lazım zaten Sovyet ordularını imha ederek ilerlemen lazım. Ha senin sıkıntın direkt Sovyetlere karşı ezilmek bu durumda ise oyunun temel özelliklerine hakim değilsin demektir örneğin piyade ünitelerinin düzeni ne ? Kaç tane piyade birliğin var ? Tank tümenlerinin düzeni ne ve kaç birliğin oluyor, hava kuvvetlerine önem veriyor musun gibi bir sürü parametre var. Biraz video izlemeni öneririm.

Çözüm
Sovyetleri itmemen lazım zaten Sovyet ordularını imha ederek ilerlemen lazım. Ha senin sıkıntın direkt sovyetlere karşı ezilmek bu durumda ise oyunun temel özelliklerine hakim değilsin demektir örneğin piyade ünitelerinin düzeni ne? Kaç tane piyade birliğin var? Tank tümenlerinin düzeni ne ve kaç birliğin oluyor, hava kuvvetlerine önem veriyor musun gibi bir sürü parametre var. Biraz video izlemeni öneririm.

150ye yakın piyade kullanıyorum hava kuvvetlerini kullanmayı bilmiyorum nükleer bomba ürettim ama hava kullanmayı bilmedigim için kullanamıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (95).png
    Ekran Görüntüsü (95).png
    1,6 MB · Görüntüleme: 21
  • Ekran Görüntüsü (98).png
    Ekran Görüntüsü (98).png
    1,6 MB · Görüntüleme: 24
@alpervural353 Hocam isterseniz gelin beraber oynayalım bende kendi kayıdımda takılıyorum da bir yerden sonra eğlencesi gidiyor tek olunca. Oynamak isterseniz Steam kodunuzu verebilirsiniz ben eklerim. (45 saatim var ama oyunun çoğunu çözmüşümdür)

Yeni konular

Geri
Yukarı