Homofobi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ülkede artık hiçbir şeye karşı değilim arkadaş, bana dokunmayan yılan bin değil on bin yıl yaşasın artık. İsterseniz güvercin fetişiniz olsun bana ne.

Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil. Sen tüm homofobiklere gerizakalı diyip çok büyük bir genelleme yaparsan bende tüm LGBT üyeleri terroristir diyerek genelleme yapabilirim çünkü önceki lgbt yürüyüşlerinde sloganların çoğu kürtçeydi ve bu ülkenin ana dili Türkçedir umarım biliyorsundur (bildiğinden şüpheliyim)

Polisler negatif tepki falan almayı hakketmiyor o dediğin şahıslarda direnmesin ozaman. Polis gördüğü anda geri çekilsinki bir yerine jop yemesin ve polisimize laf edemezsin.

Benim dediğim yoruma boş cevap vermissin ve yanıtlayamamışsın ben orda doğruyu konuştum LGBT üylerinin çoğu işsiz burda ben değil istatistikler konuşuyor.
Ve bu ülkede o polisler köy ormanlarının içine edilmesini istemeyen köylüleri, sol görüşlüleri, üniversite öğrencilerini de engellemektedir. Bu polise laf etme hakkımız yok mu bizim?

• Beğen
İfadeler: 0fa
Beni alakadar etmiyor kim ne yaparsa yapsın. Bahsi bile komik. Homofobikler de iqless geliyor şu yürüyüş yapıp kendini göstermeye çalışanlar da iqless geliyor. Herkes normal insan yani kimin ne yaptığının bir önemi yok. Yozlaşmış beyinler için fazla büyük bir konuya dönüşüyor toplum tartışmalarında. İnsanlar hayatın tek odağının bu olduğunu ve bu olunca evrenin içine çökeceğini falan düşünüyor herhalde. Herkesin özel hayatı var yani kimseyi bağlamıyor. İster sokakta el ele yürür ister gider çocuk sahiplenir güzel güzel büyütür. İnsanlar kendi yozlaşmış düşüncelerini başkalarına dayatmaya bayılıyor, bu dediğim iki taraf için de geçerli. Birinin yaptığı bir başkasını bağlamıyor. Adam Eşcinsel oldu diye sana ne battı yani, veyahut bir başkası hetero diye diğer kesime ne battı. Gerçi biri hetero diye LGBTQ+!+$£½ topluluğunun yadırgadığını görmedim ama olsun. Şu yürüyüş veyahut pride ayı falan da bana saçma geliyor. Madem normal bir şey ki bana kalırsa öyle asırlardan bu yana olan bir şey (popüler kültür diye öyle takılanları işin dışında bırakıyorum tabii). Bunların yapılmaması gerekir zaten insanlar bu topluluğun içinde. Ben hetero olduğum için kendime özel bir ay falan seçmiyorum veyahut kıtalar arası yürüyüş yapmıyorum. Çevremdeki farklı yönelimlere sahip olan insanlar da bu tarz şeylere benim gibi yaklaşıyor. Muhtemelen insanların %90ı popüler kültürün bir dayatması gibi göründüğü için nefret ediyor.

Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil. Sen tüm homofobiklere gerizakalı diyip çok büyük bir genelleme yaparsan bende tüm LGBT üyeleri terroristir diyerek genelleme yapabilirim çünkü önceki lgbt yürüyüşlerinde sloganların çoğu kürtçeydi ve bu ülkenin ana dili Türkçedir umarım biliyorsundur (bildiğinden şüpheliyim)

Polisler negatif tepki falan almayı hakketmiyor o dediğin şahıslarda direnmesin ozaman. Polis gördüğü anda geri çekilsinki bir yerine jop yemesin ve polisimize laf edemezsin.

Benim dediğim yoruma boş cevap vermissin ve yanıtlayamamışsın ben orda doğruyu konuştum LGBT üylerinin çoğu işsiz burda ben değil istatistikler konuşuyor.
Bunu demen çok komik. 3 5 pankart görüp aa bunlar böyle demek tamamen at gözlüğü takmaktır. Gezi olayları nasıl başladı nasıl bitti? Ben bir sağ partinin mitingine gitsem yanıma 50 kişi alıp. Solaklar ölsün diye pankart açsam sonra da yoldan geçen 3 5 solağın kafasına sıksam bu sağcı parti terorist mi olacak yani? Bu nasıl bir kafa arkadaş...

Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil.
Şu millet de senin gibi anon sünni hesapların saygısı için ölüyordu ya zaten.
Sen tüm homofobiklere gerizakalı deyip çok büyük bir genelleme yaparsan ben de tüm LGBT üyeleri teröristtir diyerek genelleme yapabilirim.
Helal be kanzi. Böyle devam.
Çünkü önceki LGBT yürüyüşlerinde sloganların çoğu Kürtçeydi
Külliyen yalan.
Polisler negatif tepki falan almayı hak etmiyor.
Ediyor. Devlet maşası herkes hak eder.
O dediğin şahıslarda direnmesin o zaman.
🤣 ✍️ ✍️
Polis gördüğü anda geri çekilsin ki bir yerine jop yemesin ve polisimize laf edemezsin.
✍️✍️🤣

Bunu demen çok komik. 3 5 pankart görüp aa bunlar böyle demek tamamen at gözlüğü takmaktır. Gezi olayları nasıl başladı nasıl bitti? Ben bir sağ partinin mitingine gitsem yanıma 50 kişi alıp. Solaklar ölsün diye pankart açsam sonra da yoldan geçen 3 5 solağın kafasına sıksam bu sağcı parti terorist mi olacak yani? Bu nasıl bir kafa arkadaş...
Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım. Bu ülkede özellikle Akp döneminde polisin eylemcileri anayasaya aykırı olarak susturma çabası açıkca görülmektedir. Eğer bu polis kendisine verilen bu görevi vicdani olarak reddetmiyorsa ben o polise laf ederim. Benim yaptığım hiçbir genelleme yok ayrıca

Şu millet de senin gibi anon sünni hesapların saygısı için ölüyordu ya zaten.

Helal be kanzi. Böyle devam.

Külliyen yalan.

Ediyor. Devlet maşası herkes hak eder.

🤣 ✍️ ✍️

✍️✍️🤣

bunda vid var bunu dinle

Profil foton seni andırıyor resmen . Ben araştırıp geldim senin gibi sallayarak değil tamam mı beyincik.

Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil. Sen tüm homofobiklere gerizakalı deyip çok büyük bir genelleme yaparsan bende tüm LGBT üyeleri terroristir diyerek genelleme yapabilirim çünkü önceki LGBT yürüyüşlerinde sloganların çoğu kürtçeydi ve bu ülkenin ana dili Türkçedir umarım biliyorsundur (bildiğinden şüpheliyim)

Evet genelleme yaptım, homofobikler benim gözümde zeka geriliği yaşayan kişilerdir çünkü. Özgürlük özgürlük diye gezinip insanların ilişkilerine karışmak aptallık değil de nedir?
Mesajımda zaten slogan durumundan bahsetmiştim. Nasıl Gezi direnişinde propaganda yapmaya çalışan kişiler olduğu halde geziye giden herkes terörist değilse bu durumda öyle. Yürüyüşe katılanlarda terörist değil ve bu sloganlardan rahatsız olan tonlarca LGBT bireyi var. Hatta yürüyüşe giden kişilerde bundan rahatsız olduklarını dile getiriyor.

Bu ülkenin ana dili Türkçedir umarım biliyorsundur (bildiğinden şüpheliyim)

Yazdıklarımı okusaydın keşke be, ben nerede bunun aksini iddia ettim?

Polisler negatif tepki falan almayı hak etmiyor o dediğin şahıslarda direnmesin o zaman. Polis gördüğü anda geri çekilsinki bir yerine jop yemesin ve polisimize laf edemezsin.

Protesto anayasal bir haktır, polisler buna müdahalede bulunamaz. Yani polisler burada hiçbir şekilde haklı değil.
Haklısın aslında polisler negatif tepkiyi hak etmiyor. Sonuçta neden hakkını arayanları joplayan, Gezi direnişinde Ali İsmail Korkmaz'ı döverek öldüren ve yine Gezi direnişinde orantısız güç kullanan, şeriat nidaları ile sokaklara inenlere hiçbir müdahalede bulunmayan kişilere negatif tepki verelim ki? Hatta biz hiçbir yerde hakkımızı aramayalım, Tayyip kulağımızın arkasına kadar insin ama biz oturup bekleyelim. Polise bal gibi laf ederim, hiçbir dokunulmazlıkları yok. Kimse eleştirilemez değil. Bu ülke de polisler iktidarın kuklasıdır. Gerçi ülkede protesto kültürü yok, bunları anlamanı bekleyemem zaten.

LGBT üylerinin çoğu işsiz burada ben değil istatistikler konuşuyor.

Peki bu neyi kanıtlıyor?

Bunda VID var bunu dinle

Profil foton seni andırıyor resmen. Ben araştırıp geldim senin gibi sallayarak değil tamam mı beyincik.

1-2 örnek ile hepsini terörist ilan etmen çok komik gerçekten. Burası Türkiye illaki taşkınlık çıkarmaya çalışan kişiler olacaktır, yapmamız gereken şey doğru olanı görüp ona göre davranmak. Yürüyüşe gidenler haklarını arıyorlar, zorbalığa uğramalarını protesto ediyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı