İnceleme Honeywell PTM7950 faz değişimli termal ped incelemesi

Son durum nedir? Etkisi hâlâ devam ediyor mu? Laptoplarda termal macun sorun olabiliyor. O yüzden bu ürün dikkatimi çekti.
Ben bu ürünü uzun süredir alma niyetindeydim ama biraz daha kullanıcı yorumuna ihtiyacım vardı. Kullanan arkadaşlar oldukça memnun kalmışlar. Tek sıkıntı GPU'da oluyor o da göz ardı edilebilir. Ben GPU'ya normal termal macun süreceğim, CPU'ya PTM7950 uygulayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU’da da sıcaklıklarım düştü benim en son yaptığım yorumu güncellemeyi unutmuşum. Çipten büyük kesince sol tarafa taşıp taşma yapmış o yüzden yükselmiş sıcaklıklarım. MW2’de 80’den 68’e düştü oto fanda RTX 3070. Dikkat edilmesi gereken tek şey çipten küçük kesmek.

Çipten ne kadar küçük keseyim? 1mm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son durum nedir? Etkisi hâlâ devam ediyor mu? Laptoplarda termal macun sorun olabiliyor. O yüzden bu ürün dikkatimi çekti.
Uzun zamandır oyun oynayamadığım için sistem zorlanırkenki durum hakkında bir şey diyemeyeceğim ama boştaki sessizliği devam ediyor.

Uzun zamandır oyun oynayamadığım için sistem zorlanırkenki durum hakkında bir şey diyemeyeceğim ama boştaki sessizliği devam ediyor.
Siz ürünü satın aldığınızda "Ready To Ship" için ne kadar beklediniz?

Siz ürünü satın aldığınızda "Ready To Ship" için ne kadar beklediniz?
Bilmiyorum. Zaten uzun süreceğini kabullendiğim için sipariş verip unutmuştum.

Selam. Gayet güzel bir inceleme olmuş. Eline sağlık.
5 aya yakındır momster Tulpar T7 v 25.1 laptopumda da Honeywell PTM 7950 faz değişimi termal pad kullanıyorum. Bununla ilgili birkaç videom da var. Linklerini aşağıya bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bugün yaptığım Cinebench ve 3D mark test sonuçları.
Cihazı - 105 mv Core, - 70 mv cahce undervolt ile kullanıyorum. Bunlar da sıcaklığı bayağı etkiliyor.
Cinebench: İşlemci skoru Honeywell kullanmadan önce 11000'lerde kalır ve sıcaklık 99'u görürdü.

3D mark: Honeywell kullanmadan önce işlemci skoru 10500'lerde kalırdı. Sıcaklık ise 99'u görürdü. Şimdi ise işlemci 94'ün üstüne çıkmamış. Bu yüzden test boyunca işlemci hızı 4.6 GHz'te çalışmış.
GPU ise 61 dereceyi geçmemiş.
Yani GPU'da da gayet başarılı bir sonuç.

Sonuç olarak ürün laptoplar için kullandığım macunlarda çok daha iyi sonuçlar verdi ve uzun ömürlü oldu. Macun 1 2 haftada pump out olup sıcaklıklar çok kötü hala gelirdi. Honeywel ile aylardır aynı.
Birçok kişiye önerdim ve kullananlar da memnun.
Ebuy7 adlı siteden e-packet kargo ile aldım.
Alacak olanlara önerim 40*40 boyutlarında alıp kendileri uygulamaları.
Herhangi bir sorundan dolayı yeterli performans alamadığın tekrar yapmak için elinizde üründen yedek bulunmuş olur.
İncelemeyi yapan arkadaşa tekrar teşekkürler.

Bize sahte ürün gelmeyecek şekilde link verebilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…