Horizon Forbidden West Complete Edition 6 Ekim'de PS5'e, 2024'de PC'ye geliyor

Konusu açıldı.

Arkadas daha once acmis konuyu. Benim actigim konuyu konu kirliligi olmamasi icin raporladim.

Oyunun PC'ye geleceği zaten ortaya atılan yoğun iddialar sebebiyle kanıtlanmış sayılırdı.

Şimdi ise Sony resmi açıklamayı yaptı ve oyunun Steam sayfasını açtı. 2022'de PS5'e özel olarak çıkan ve Horizon serisinin 2. oyunu olan Horizon Forbidden West'in Complete Edition'ı 6 Ekim'de PS5'e, 2024'de ise PC'ye geliyor.

Steam sayfası:

Epic Games sayfası:

PS5 sayfası:
Henüz Complete Edition için PS5 sayfası yok.

Complete Edition içeriği:
  • Horizon Forbidden West for PS5
  • Burning Shores DLC for PS5
  • Digital soundtrack
  • Digital art book
  • Horizon Zero Dawn Vol. 1: The Sunhawk digital comic book*
  • In-game items:
    • Extras in Photo Mode (special pose and face paint)
  • In-game items unlocked via story progression:
    • Carja Behemoth Elite outfit ·Carja Behemoth Short Bow
    • Nora Thunder Elite outfit
    • Nora Thunder Sling
    • Apex Clawstrider Machine Strike piece
    • Resources pack
Kaynak:
Ilk oyunu oynamak icin bir bahane cikmis oldu bana. Ne zamandir bir sebep ariyordum HZD'yi oynayabilmek icin.

Konu sahibi diyor bu konu daha önce açılmış. Siz diyorsunuz o daha önce açmıştı. Ben bu konuyu açarken kategoriye baktığım da bu habere dair konu yoktu. Birbirinizle kötü çelişiyorsunuz.
Bu konudan kısa süre evvel aynı veya benzeri başlığa sahip bir konuya yazdım ve mesajım gitti daha sonra. Çok büyük bir ihtimalle senden önce bu konu açıldı ve sonra kaldırıldı

Konu sahibi diyor bu konu daha önce açılmış. Siz diyorsunuz o daha önce açmıştı. Ben bu konuyu açarken kategoriye baktığım da bu habere dair konu yoktu. Birbirinizle kötü çelişiyorsunuz.
Konu sahibi kendi konusu silindiği için öyle dedi muhtemelen ben baktığımda diğer konu yaklaşık 3 dakika önce açılmıştı, ne çelişmesi ne anlatıyorsun, derdin ne?

Ben gördüğümde arkadaş daha önce yazmıştı o yüzden buraya böyle bir yorum atdım, senin konun daha önce açılsaydı oraya atardım, amacın ne senin?

Yeni konular

Geri
Yukarı