Hoşlandığım kız neden böyle davranıyor?

Yani takmayın. Belki sizle yalnızca arkadaş olmak istiyor. Bir diğer ihtimalse birilerinden çekiniyor falan olabilir. Ayrıca şunu da ekleyeyim bir kız kanka>sevgili.
Hocam zaten siz hoşlanıyorum dediğime falan bakmayın çok hoşlansam dahi arkadaş olmak istiyorum, yine de sevgili olmak istemiyorum ama ben merak ettim diğer erkeklerle kalabalık içinde rahat konuşuyor benimle konuşmuyor onu anlamadım.

Arkadaşlar, okulda hoşlandığım bir kız var. Bu kız bana bir tuhaf geldi, doğum günümü kutladı, mesajlarıma biraz geç de olsa cevap veriyor, müzikle ilgilendiğim için o konuda sorular soruyor fakat bazen de selam vermemezlik, konuşurken umursamamazlık yapıyor. Bir iyi bir kötü yani, genellikle de yanında birileri varken böyle umursamaz davrandığını gördüm ama kendi açtığı konuşmalar genellikle yalnız olduğunda gerçekleşiyor. Bu olay nedir arkadaşlar, arkadaş mı olmak istiyor, sevgili mi olmak istiyor, yoksa benden nefret mi ediyor, yoksa beni tuhaf veya aptal bulup benden utanıyor mu hiç anlamadım. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum.
Sevgili olduğunuza emin misin kanka?

Hocam zaten siz hoşlanıyorum dediğime falan bakmayın çok hoşlansam dahi arkadaş olmak istiyorum, yine de sevgili olmak istemiyorum ama ben merak ettim diğer erkeklerle kalabalık içinde rahat konuşuyor benimle konuşmuyor onu anlamadım.
Sizin yanınızda olmaktan hoşlanmıyor ya da utanıyor olabilir. Size özel bir şey ise pek çok takılmayın yolu verin gitsin. Sizle konuşmaya geldiği zaman aynı tavırları yapın bakalım hoşuna gidecek mi.

Sizin yanınızda olmaktan hoşlanmıyor ya da utanıyor olabilir. Size özel bir şey ise pek çok takılmayın yolu verin gitsin. Sizle konuşmaya geldiği zaman aynı tavırları yapın bakalım hoşuna gidecek mi?

Bence da ha farklı bir şey sonuçta konuşmak istemese hiçö konuşmaz okulda da konuştuğumuz oluyor demiş adam arkadaş olmak istiyordur.

Starbuckstan iki kahve al parkta otur sohbet et, kafandakileri sor mesajla filan olmaz bu iş.
Mesajla değil hocam zaten çünkü okullar açık artık 3 gündür onu görüyorum tabii daha önceden hep uzaktan eğitim vardı aslında benim ondan hoşlanıp da okulda olduğumuz en fazla 10 gün var.

Mesajla değil hocam zaten çünkü okullar açık artık 3 gündür onu görüyorum tabii daha önceden hep uzaktan eğitim vardı aslında benim ondan hoşlanıp da okulda olduğumuz en fazla 10 gün var.
Tamam işte bir gün okulda sor çıkışta vaktin var mı bi kahve içelim mi diye çıkışta da alın kahvenizi oturun konuşun mesajda mimiklerini, davranışlarını anlamazsın ama konuşurken anlarsın bence yüzyüze otur konuş.

Bence da ha farklı bir şey sonuçta konuşmak istemese hiçö konuşmaz okulda da konuştuğumuz oluyor demiş adam arkadaş olmak istiyordur.

Arkadaş olmayı isteyen insan düzgün bir şekilde konuşur hocam. Arkadaşlarının yanında o kişiyi umursamazlık ya da o kişi hiç yokmuş gibi yapmaz. Bu biraz garip bir seviyede arkadaşlık ve muhtemelen konuyu açan kişiyi de biraz etkilemiş üzmüş gibi duruyor.

Arkadaş olmayı isteyen insan düzgün bir şekilde konuşur hocam. Arkadaşlarının yanında o kişiyi umursamazlık ya da o kişi hiç yokmuş gibi yapmaz. Bu biraz garip bir seviyede arkadaşlık ve muhtemelen konuyu açan kişiyi de biraz etkilemiş üzmüş gibi duruyor.

Hocam doğru da benim birkaç arkadaşım var bizde böyle sayılrıız yani herkes arkadaşlıktan farklı anlıyor buna eminim.

Geri
Yukarı