Hoşlandığım kız neden böyle davranıyor?

Ldn9118a

Hectopat
Arkadaşlar, okulda hoşlandığım bir kız var. Bu kız bana bir tuhaf geldi, doğum günümü kutladı, mesajlarıma biraz geç de olsa cevap veriyor, müzikle ilgilendiğim için o konuda sorular soruyor fakat bazen de selam vermemezlik, konuşurken umursamamazlık yapıyor. Bir iyi bir kötü yani, genellikle de yanında birileri varken böyle umursamaz davrandığını gördüm ama kendi açtığı konuşmalar genellikle yalnız olduğunda gerçekleşiyor. Bu olay nedir arkadaşlar, arkadaş mı olmak istiyor, sevgili mi olmak istiyor, yoksa benden nefret mi ediyor, yoksa beni tuhaf veya aptal bulup benden utanıyor mu hiç anlamadım. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

Bu konularda pek bilgim yok o yüzden net bir şey söyleyemeyeceğim fakat duruma bakılırsa o kız için 2. seçenek olarak gözüküyorsunuz gibi duruyor. Ya utangaç birisi ya da dediğim olay.

Bu konularda pek bilgim yok o yüzden net bir şey söyleyemeyeceğim fakat duruma bakılırsa o kız için 2. seçenek olarak gözüküyorsunuz gibi duruyor. Ya utangaç birisi ya da dediğim olay.
Kız çok zeki ve çalışkan, aynı zamanda okul birincisi, ayrıca çok güzel de değil ama ben yine de hoşlanıyorum.
İletişimi kesin kafanız rahat olsun ya da neden böyle davrandığını sorun ona.
Sormak aklımdan geçti ama nasıl sorucam? Bana bir anlatın şöyle yapın şöyle diyin diye.

Kız çok zeki ve çalışkan, aynı zamanda okul birincisi, ayrıca çok güzel de değil ama ben yine de hoşlanıyorum.
Dediğiniz gibi zeki birisi ise onunla konuşmayı deneyebilirsiniz hocam. Size yalnız olduğunda yazdığı zaman bu soruları kendisine sorun gerekli cevapları açıklamayı vesaire yapar ise konuşabilirsiniz eğer yapmaz ise bence çok devam etmeyin sonunda üzülen taraf siz olursunuz.

Sormak aklımdan geçti ama nasıl sorucam? Bana bir anlatın şöyle yapın şöyle diyin diye.
Discord kullanan kızdan olur ama, okul 1.'si kızdan olmaz hocam.

Sormak aklımdan geçti ama nasıl soracağım? Bana bir anlatın şöyle yapın şöyle deyin diye.

Direkt konuya girebilirsiniz bence hocam. Sorunu öğrenmeyi deneyin yoksa çok üzülürsünüz.

Arkadaşlar, okulda hoşlandığım bir kız var. Bu kız bana bir tuhaf geldi, doğum günümü kutladı, mesajlarıma biraz geç de olsa cevap veriyor, müzikle ilgilendiğim için o konuda sorular soruyor fakat bazen de selam vermemezlik, konuşurken umursamamazlık yapıyor. Bir iyi bir kötü yani, genellikle de yanında birileri varken böyle umursamaz davrandığını gördüm ama kendi açtığı konuşmalar genellikle yalnız olduğunda gerçekleşiyor. Bu olay nedir arkadaşlar, arkadaş mı olmak istiyor, sevgili mi olmak istiyor, yoksa benden nefret mi ediyor, yoksa beni tuhaf veya aptal bulup benden utanıyor mu hiç anlamadım. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum.
Kıza yüz vermeyeceksin. Her zaman ilk mesajı o atsın. Sen atarsan ilk mesajı hep uygun olmaz. Sal o atsın. He atmaz ise de sana karşı bir ilgi duymuyordur. Ya da keko seviyordur :D

Tamam o zaman onu yalnız bulduğum bir zaman sen neden böyle bazen iyi davranırken bazen umursamaz davranıyorsun?

Öyle değil de size yazdığı zaman ya da konuşacağınız zaman yavaş yavaş sormayı deneyin. Alttan alttan sorun mesela aklıma takıldı da arkadaşların yanında iken benimle neden konuşmuyorsun utanıyor musun vesaire tarzında.

Yeni konular

Geri
Yukarı