Hoşlandığım kız neden böyle davranıyor?

Bugün yaşadıklarımı da eklemek istiyorum bir daha düşünün. Sabah metrodan inerken karşılaştık ve beraber okula yürüdük (yaklaşık 5 dk mesafe). Gayet güzel bir şekilde sohbet ederek gittik çok mutlu oldum. Her neyse okul bahçesinin kapısından girerken arkadaşını gördü ve durdu, ben de yine aynı tavırları gösterecek diye ben sınıfa çıkıyorum dedim o da görüşürüz dedi. Okuldayken de arada konuştum ufak tefek şeyler için (ödev hocalar vs) fakat bu sefer çok üstüne gitmedim zaten çok konuşmak istemiyor yanında birileri varken diye. Tabii bir gün müsait bulduğumda bu olayın nedenini sorucam yürüyerek gelirken de sormak istemedim yani azıcık ve tatlı bir zaman geçiyor diye. Siz bir daha fikirlerinizi belirtin, konu başında sorduğum sorulara ve bu açıklamaya bakarak.

Ya arkadaşım bu forumda neden herkes aynı? Kız senle iki kelam etti, bir gülümsedi diye hoşlanmış mı oluyor? Sınıf arkadaşın bu, yakın arkadaşın değil. Bu şekilde davranması normal.

@458028 Kızın benden hoşlanıyor olması gibi bir beklentim yok zaten ama kendimi hoşlanmaktan alamadığım için biraz yakınlaşmak istiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı