Hoşlandığım kıza nasıl açılabilirim?

Ben ise 15 yaşındayım abi.

Abi senden acaba biraz para rica edebilir miyim? 11700 TL var şu an bende ama iPad 10. nesil almak istiyorum üstünü tamamlayamıyorum yardım eder misin? İstemiyorsan hiç sorun değil sağlık olsun abi.

15 güzel bir yaştır doya doya yaşa.

Kardeşim motor almak için biriktiriyorum o yüzden atamam bütün birikmiş paramla motor alacağım atabilecek olsam atardım.

@Kuzgun_81 baya düşürür. Ağlama ne okulun ortasında.
Ayıp oluyor ama. Ben yengeç burcuyum ve gerçekten aşırı duygusal bir insanım bana niye öyle sert konuşuyorsun üstüme üstüme oynadı çocuk ben kavgacı bir insanda değilim ki

@Kuzgun_81 baya düşürür. Ağlama ne okulun ortasında.
Kırıcı oluyorsun ama :/

Sınıfta olmuş diye yorumladım olayı dikkatli bakarsan görebilirsin
Beni savunduğun için teşekkür ederim abi

Son düzenleme:
@Kuzgun_81 tamam sınıfta olmuş zaten de ağlamak baya bozar karizmayı. Çok kotu bir olay falan olmuştur sakatlanma veya yakınınin vefat etmesi o zaman farklı. Yaşı da küçük değil artık burca bağlayıp sınıfın ortasında ağlama negatif etkiler baya. @KompetaN olumlu anlamda kendini değiştirmeye çalıs bu kız muhtemelen olmaz ama önüne daha çok kız düşecek ölüm kalım meselesi değil yani.

@Kuzgun_81 tamam sınıfta olmuş zaten de ağlamak baya bozar karizmayı. Çok kotu bir olay falan olmuştur sakatlanma veya yakınınin vefat etmesi o zaman farklı. Yaşı da küçük değil artık burca bağlayıp sınıfın ortasında ağlama negatif etkiler baya. @KompetaN olumlu anlamda kendini değiştirmeye çalıs bu kız muhtemelen olmaz ama önüne daha çok kız düşecek ölüm kalım meselesi değil yani.
Farkındayım zaten abi evet bende mantıklı bulmuyorum bu yaptığımı ama işte dayanamadım tutmaya çalıştım kendimi olmadı yâni.

Yeni konular

Geri
Yukarı