Hoşlanılan bir kıza nasıl açılınır?

@TechnoMan46 Hocam senin durumundan en iyi ben anlarim. Şimdi ise pişmanım. Bak dostum reddedilme olayini kafana takma bir kere hiç açılamamak daha kötü o zaman hep içinde bir burukluk oluyo hele birde sen tam açılcam derken biri onu kaparsa yandın ki ne yandın.:mad: Eğer seviyosan konuş hpcam sonra zaman, mekan, dostlar her şey değişiyo ve zaman geçtikçe ihtimaller azalıyo. Şimdi kendine şunu sor ben bunu seviyor muyum? Cevap evet ise zaman kaybetme.Hadi aslan göster kendini...;):)

@TechnoMan46 O zaman harekete geçme zamanı gelmiş hatta geçiyor. Sen bu durumdaysan emon ol kızda sana karşı bir şeyler hissediyordur. Kızlar çok garip dostum bazı şeyleri hissediyorlar. Merak etme sen konusmaya içten basla devamını o getirecektir. Ama yukarda denilenler gibi samimiyeti fazla kacirma sonra otobüste far sürersin:).

İnşaAllah reddedilmezsin ne diyim, hep de kendime benzetiyorum bu aşk işindeki senin halini ama sonun benzemesin inşaAllah.
İnşALLAH hocam çok sağ olun iyi'ki varsınız. İnşAllah Rabbim gönlünüze göre versin istediğiniz kişiyi nasip etsin.

Beyler son bir soru direk çıkma teklifi mi etmeliyim yoksa var'mı daha romantik bir fikriniz.?

Geri
Yukarı