Hoşlanılan bir kıza nasıl açılınır?

İnşALLAH hocam çok sağ olun iyi'ki varsınız. İnşAllah Rabbim gönlünüze göre versin istediğiniz kişiyi nasip etsin.

Beyler son bir soru direk çıkma teklifi mi etmeliyim yoksa var'mı daha romantik bir fikriniz.?
Anladigom kadariyla daha konusma aşamasıindasınız. Biraz daha konus sonra duygularini hissettirmeye başla. Onu biraz sına güzelsin falan de nasıl tepki verdiğine bak. Ama acele et kız kapılırsa ( ben yaşadım) çok koyuyo.

Anladigom kadariyla daha konusma aşamasıindasınız. Biraz daha konus sonra duygularini hissettirmeye başla. Onu biraz sına güzelsin falan de nasıl tepki verdiğine bak. Ama acele et kız kapılırsa ( ben yaşadım) çok koyuyo.
Hocam daha önceden çok güzel olmuşsun gibisinden laflar kullandım. Teşekkür ederim falan dedi güldü.

Ama baştan diyim kızlar kasa, saça, paraya bakıyor bu devirde.
O zaman hemen kas yapmaya başlıyorum. :ROFL::ROFL:
Kardeşim kızın fotoğraflarında verdiği pozlar ile nasıl biri olduğu anlaşılır. Sen buraya 10 farklı fotoğrafında verdiği pozları anlat ben sana anlatayım.

Sürekli fotoğraf atması bile iyi değil.

Yorumlarınıda söylersen, fotoğraflarında "qnq'm" gibi ifadeler varmı neler kullanıyor ?

O zaman hemen kas yapmaya başlıyorum. :ROFL::ROFL:
Kardeşim kızın fotoğraflarında verdiği pozlar ile nasıl biri olduğu anlaşılır. Sen buraya 10 farklı fotoğrafında verdiği pozları anlat ben sana anlatayım.

Sürekli fotoğraf atması bile iyi değil.

Yorumlarınıda söylersen, fotoğraflarında "qnq'm" gibi ifadeler varmı neler kullanıyor ?
Fotoğraflarının hepsini inceledim ve o tarz şeylere rastlamadım. Sürekli foto atmaz. Resimlerde'de öyle dediğiniz gibi poz yok. Tam evlenilecek kız Allah nasip eder ise.

Fotoğraflarının hepsini inceledim ve o tarz şeylere rastlamadım. Sürekli foto atmaz. Resimlerde'de öyle dediğiniz gibi poz yok. Tam evlenilecek kız Allah nasip eder ise.
Vallahi arkadaşıma kızı anlattığımda kullandığım kelimeler. Ama senin iş olacak gibi, tek korkum sana "Ama ben seni qnqim gibi görüyorum :( " diyecekmiş gibi geliyor bana.

[QUOTE="TechnoMan46, post: 1411026, member: 4376Dev daha önceden çok güzel olmuşsun gibisinden laflar kullandım. Teşekkür ederim falan dedi güldü.[/QUOTE]
O zaman kızda sana karsi bir şeyler hissediyor. Devam et inşallah kabul eder dostum.

Vallahi arkadaşıma kızı anlattığımda kullandığım kelimeler. Ama senin iş olacak gibi, tek korkum sana "Ama ben seni qnqim gibi görüyorum :( " diyecekmiş gibi geliyor bana.
Allah'a şükür 'knk' değiliz. :D

[QUOTE="TechnoMan46, post: 1411026, member: 4376Dev daha önceden çok güzel olmuşsun gibisinden laflar kullandım. Teşekkür ederim falan dedi güldü.

Konuşmalarımız çok iyi sıcak geçiyor dediğim gibi çok güzelsin gibi laflara karşın gülümsedi ve teşekkür etti. İnşAllah dostum inşAllah. @Canberk A

Benim arkadaşımda sevdiği kızı öyle tanımlıyordu ama kızı kime sorsan peynirin bir çesidi için kullanılan kelimeyi kullanırdı. Aşık olduğun için sana hiçbirşey batmaz. Kabul etmeside önemli değil, nasıl biri o önemli. Belki 1 hafta sonra size ayrılan sürenin sonuna geldik diyecek ( Yaşanmıştır, arkadaşım) .
Yada senin hoşlanmayacağın hareketler yapacak. "Knk" tırnak içinde yazın, ban yemeyin.

Herhangi bir paylaştığı durumu atsan anlayabiliriz kişiliğini.

Benim arkadaşımda sevdiği kızı öyle tanımlıyordu ama kızı kime sorsan peynirin bir çesidi için kullanılan kelimeyi kullanırdı. Aşık olduğun için sana hiçbirşey batmaz. Kabul etmeside önemli değil, nasıl biri o önemli. Belki 1 hafta sonra size ayrılan sürenin sonuna geldik diyecek ( Yaşanmıştır, arkadaşım) .
Yada senin hoşlanmayacağın hareketler yapacak. "Knk" tırnak içinde yazın, ban yemeyin.

Herhangi bir paylaştığı durumu atsan anlayabiliriz kişiliğini.
Bak iste arkadas burda hakli ufak capli gizli bir araştırma yap sonra bide peynir ekmek olmuslara denk gelip ondan bundan dayak yeme dostum. Baktin tamam guzel iyi huylu bi kiz o zaman acele etcen kacirmican ben tam yuregimi topladigimda o baskasiyla cikmaya baslamisti.

Ohoo şimdiden işi ciddiyete bindirmeyelim. Kıza bunu soyleme sakın daha çok yolu var bu ilişkinin.

Geri
Yukarı