Hoşlanılan kızın yanına gidip işleri batırmak

Teşekkürler dostum :). Sana da bol şans.
Ha bu ara da, hemen seninle konuşmak istemediğine karar verme. Belki kızın tarzı, karakteri bu şekildedir. Yavaş yavaş kaynaşırsınız, zaten bir daha ki günlerden onun sana olan bakışlarından, tavırlarından çoğu şeyi anlarsın bile, hatta belki gelip konuşur. Sadece çabuk karar verme sen.

O hareketi yanlış yapıyorsun kardeşim 😎. Kıza pazuların ile şov yapacaksın önce, sonra kendini kıza ulaşılmaz biri olarak göster. Kız bunu anlayınca yanına git ve kelimesi kelimesine şunu söyle "hey bitch, kaslı kollarıma girip şu lanet olasıca yerden çıkıp bir kahve içmeyi mi dilersin? Yoksa bu kaslı kollarımda başka bir kızı bulmayı?" kesin taktik budur.
Ne alaka arkadaşım ya bak bir kız böyle biri diye bütün kızlar böyledir mantığını bi atın artık.

Ha bu ara da, hemen seninle konuşmak istemediğine karar verme. Belki kızın tarzı, karakteri bu şekildedir. Yavaş yavaş kaynaşırsınız, zaten bir daha ki günlerden onun sana olan bakışlarından, tavırlarından çoğu şeyi anlarsın bile, hatta belki gelip konuşur. Sadece çabuk karar verme sen.

Tanısa belki seni sevecek. Ama tabii ortak bir grupta veya ortamda değilseniz zor. Spor salonunu saymıyorum bu ortamdan, genel olarak herkes işine bakıyor.

Tekrar karşılaştığımız da biraz sohbet etmeye çalışacağım. Rahatsız etmek de istemiyorum. Belki dediğin gibi karakteri öyle olabilir. Artık biraz zaman geçirebilirsem daha iyi anlarım isteyip istemediğini. Ve maalesef ortak arkadaşımız veya ortak bir ortamımız yok. Sadece spor salonunda görüyorum.

Arkadaşlar, ben 8 aydır bir kızdan hoşlanıyorum.
8 ayda 8 farklı kızla takılan Berke Su'ları hiç mi örnek almadın be kardeşim. :)
Kızlara karşı hiç öz güvenim yok, tecrübem de yok.
Özgüvenin yok, çünkü tecrüben yok. Tecrüben yok, çünkü denememişsin. Denemeden hata yapamaz ve hata yapamadan ders alamazsın. Diğer her şeyde olduğu gibi.
Yanına yaklaştım, kız birden korktu,
Korkutucu yürümüş olabilirsin. Bir sürü haber çıkıyor, insanlar tedirgin veyahut kız o gün özellikle tedirgin olabilir veyahut tek sebep kendisindeki panik atak da olabilir.
Gerçekten çok kötü hissediyorum.
Hissetmene gerek yok.
Bilmiyorum sevgilisi var mı
Varsa var, yoksa yok. Sen o an nereden bileceksin? Zaten kız niyetini anlamışsa (ki o niyeti verebildin mi hiçbir fikrim yok :)) sevgilisi olduğunu söyleyebilir.

Sevgilisi olması ve sadakatini sürdürmek istemesi onun problemi. Senin problemin değil çünkü sevgilisi olup olmadığını bilmiyorsun. Sevgilisi varsa ve kızın aldatmak gibi bir fikri yoksa zaten işin bir ucunda bu iş ortaya çıkar, sen de yoluna bakarsın.
Kız bu olayı anlatırsa yüksek ihtimal beni yanlış anlayacaklar.
Yanlış anlaşılacak tarafı nedir?
Siz olsanız ne yaparsınız?
Ben olsam kızla tanışırken kendimi kötü bir konuma düşürdüğümü ve buradan sonra toparlamaya gerek olmadığını çünkü dışarıda daha bir sürü kız olduğunu bilir, yoluma bakardım. O spor salonuna gitmeye devam ederdim ve duruma göre spor salonunun içinde o kız ile tekrar bir şansımı deneyebilirdim.

Ayrıca şimdi aklıma geldi, madem aynı spor salonundasınız, neden direkt orada denemiyorsun bunu? Orada aynı spor salonundaki 2 kişisiniz ve işler daha farklı. Ama dışarıda sen hiç kimsesin, yoldan geçen bir yabancısın.
onun sana olan bakışlarından, tavırlarından çoğu şeyi anlarsın bile
Bence bu şeyler kız onu ilk gördüğü zamanlarda olur. 8 ay geçmiş. Kız görmüşse de unutmuştur.

Geri
Yukarı