Hoşlanılan kızın yanına gidip işleri batırmak

O da insan sende insansın. Bu kadar dert etme. De abicim o nasıl tanışma ya :D ama on numara beş yıldız tanışma. Hem kızın aklında daha kalıcı olursun. Kız seni unutmaz. Sonra da spor salonunda filan selam verirsin.

Dediğiniz gibi biraz fazla abartıyorsunuz. Kıza açılmamışsınız bile, adam akıllı "tanışalım mı?" demişsiniz. İnsanlarla öz güvenli konuşun. Ayrıca kaç yaşındasınız bilmem ama koskoca adamlar gelip sizi kıstırmaz, dövmez. Hiçbir şey olmaz, merak etmeyin.

Bence de. Yaptığın bir şey de yok. Ankara insanının çomar davranışları olacağını düşünmüyorum. Hiç Ankara'da bulunmasam da, medeni olacaklarını düşünüyorum. En kötü insan gibi gelir, ne oldu oğlum derler yani.
Onu da geçtim, bu kız seni böyle bir şey için spor salonunun sahibine vs. söylüyorsa bir daha yüzüne bile bakmaman senin için çok daha iyi olur. Yaptığın bir şey yok, bir yanlış anlaşılma olmuş ve spor salonu dışında devamını getirmezsen bir sıkıntı yok.
Öz güvenli olma konusunda, olman lazım ancak her insanın yapısı farklı. O yüzden bir şey diyemiyorum. İnsanlarla konuştukça, tanıştıkça alışırsın diye düşünüyorum. Yaşını da konuya yazsan güzel olabilir, yaş grubuna göre tavsiye vermek mantıklı olur.

Yaşım 18. evet bu arada bunun için söyleyecekse onunla olmamam daha hayırlı olur. Aslında kendime güvenim var fakat işte böyle konularda kızla konuşurken çekingen oluyorum. Sanırım pek kızlarla takılmadığım için bu konuda öz güven eksikliğim var.
O da insan sende insansın. Bu kadar dert etme. De abicim o nasıl tanışma ya :D ama on numara beş yıldız tanışma. Hem kızın aklında daha kalıcı olursun. Kız seni unutmaz. Sonra da spor salonunda falan selam verirsin.

Cidden kız artık beni unutmaz. Kızın yerinde olsam bende unutamazdım :D. İlk başta çok utanmıştım ama şu an iyiyim artık kızı gördüğüm de bu olayı biraz espiriye vurarak konuşacağım bakalım hayırlısı.

Ankara'nın biraz sıkıntılı bir yerinde oturuyorum.
Ankara'nın neresi merak ettim ? Konuya gelirsek soğukkanlı davran tekrar konuşurken. Doğal olmazsan daha çok hata yaparsın. Spor salonunda da sana bir şey yapamazlar, spor yapmaya gidiyorsun oraya. Kendine güvenip fazla abartmazsan sorun çıkmaz.

Ankara'nın neresi merak ettim? Konuya gelirsek soğukkanlı davran tekrar konuşurken. Doğal olmazsan daha çok hata yaparsın. Spor salonunda da sana bir şey yapamazlar, spor yapmaya gidiyorsun oraya. Kendine güvenip fazla abartmazsan sorun çıkmaz.

Ankara Kuşcağız. Evet doğal ve sakin bir şekilde olmaya çalışacağım.

Tanışmışsın. Ben mi yanlış anladım? Burada yanlış bir şey yok ki. İnsanlar tanışır. Herkes annesinin karnından diğerlerini tanıyarak mı doğuyor.

Evet tanışmak için gittim. Benim hatam yanına dışarıda gitmem, üstüne kızın korkması ve ne diyeceğimi bilemeyip tanışmak için geldim falan dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı