Hot Wheels koleksiyonu yapmak

Arkadaşlar sizce bir koleksiyon diyebilmek için en az kaç araba olması gerekiyor?

Sayıya gerek yok mesela sizde 50 tane araba vardır ama hepsi kötü arabalardır (Hot Wheels'in fantastic tür arabaları için geçerli) ama onun yerine Forza Horizon serisi veya hızlı ve öfkeli serisindeki arabalar varsa ona da bir koleksiyon diyebilirsin çünkü sınırlı sayıda özel üretim arabalar bunlar ve kara borsası bayağı yüksek.

Arkadaşlar bugün fark ettim bu arabaları çok seviyorum ben, çok hoşuma gidiyorlar. Maalesef aylık en fazla 2 tane alabilecek gücüm var sizce nasıl başlamalıyım koleksiyon yapmaya? Var mı içinizde koleksiyon yapan? Eğer varsa deneyimlerini yazarlarsa çok sevinirim. Matchbox vs. içinde geçerli yazdıklarım onların da fransız modellerini falan çok beğeniyorum. Fakat ne yazik ki elimde 1 araba bile yok:(

Bir de bu arabaların ortalama kaç TL olduğunu yazarsanız çok mutlu olurum.

Masamda boş raf vardı. İlk telefonu falan koydum ama güzel durmadı. Bende araba koleksiyonu yapmak istedim. 1 tane alıp bırakırım diyordumda orayı kaplayacak kadar aldım. Seviyorsan başlanır hocam. Matchboxlar 5M Migros'ta 30 TL'ydi en son hot Wheelslar'da son gelen zamla 55 TL oldu. Bence güzel.

Dosya Ekleri

• IMG_20230407_232128.jpg
    IMG_20230407_232128.jpg
    130,4 KB · Görüntüleme: 86
Masamda boş raf vardı. İlk telefonu falan koydum ama güzel durmadı. Bende araba koleksiyonu yapmak istedim. 1 tane alıp bırakırım diyordumda orayı kaplayacak kadar aldım. Seviyorsan başlanır hocam. Matchboxlar 5M Migros'ta 30 TL'ydi en son hot Wheelslar'da son gelen zamla 55 TL oldu. Bence güzel.
Mavi Audi benim ilk arabamdı :D

Arkadaşlar bugün fark ettim bu arabaları çok seviyorum ben, çok hoşuma gidiyorlar. Maalesef aylık en fazla 2 tane alabilecek gücüm var sizce nasıl başlamalıyım koleksiyon yapmaya? Var mı içinizde koleksiyon yapan? Eğer varsa deneyimlerini yazarlarsa çok sevinirim. Matchbox vs. içinde geçerli yazdıklarım onların da Fransız modellerini falan çok beğeniyorum. Fakat ne yazik ki elimde 1 araba bile yok:(

Bir de bu arabaların ortalama kaç TL olduğunu yazarsanız çok mutlu olurum.
Geçenlerde full body kit silvia s15 gordum şok'ta 30tl falandi.

Şu Mazda 787'yi bir türlü bulamadım.

Audi'de mükemmel benim de ilk arabam 69 numara corvette. Sizce nasıl hocam arabalar.

Şu 3 araba yerine daha güzel araba alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_52.png
    Screenshot_52.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 76

Dosya Ekleri

• IMG_20230405_215437.jpg
    IMG_20230405_215437.jpg
    173,6 KB · Görüntüleme: 87

Yeni konular

Geri
Yukarı