HP 15-M7W95EA macOS Yükleyince Siyah Ekranda Kalıyor

kertisow

Centipat
Merhaba. Yaklaşık bir haftadır okumadığım konu kalmadı gece gündüz uğraştım fakat sonuca ulaşamadım. Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve swift ile iOS uygulama geliştirmeyi öğreniyorum fakat bir MacBook'a sahip olmadığım için hackintosh yüklemek zorundayım başka çarem yok tabii bu eğer imkansız değilse.

• Bilgisayarım HP 15-M7W95EA
  • AMD A8-7410 APU with R5 M330
  • RAM 4 GB DDR3 1600MHz

Birden fazla imaj denedim Mojave High Sierra ve sierra sürümlerini denedim. En yaklaştığım sierra oldu onda da önyüklemeyi geçebildim asıl yükleme ekranı geldi Apple'a ait. Yükleme diskini önceden ayarladığım disk olarak seçtim kurulum bitti ve yeniden başlatıp clover la o diski Boot ettiğimde siyah ekran bir süre kalıp bilgisayar yeniden başlatıyor kendini ve otomatik olarak Windows başlıyor. Yeniden başlattığında clover'la tekrar Boot etmek istediğimde yine aynı şey oluyor. Sierra'nın önyükleme ekranında (USB'den Boot edip siyah ekran üstüne beyaz yazıların geldiği ekran) birkaç saniye sonra başlıyor couldn't find demelere satırlarca. Sonra macOS kurulum ekranına geçiyor. Tavsiye ettiğiniz kext ve config dosyaları AMD A8 işlemciyle tam uyumlu bir (mümkünse) sierra imajı var mı? Bilgisayarımın donanımsal özellikleri düşük olduğundan High Sierra ve Mojave kurmayı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı