HP 245 G8 laptopta ekranda gri lekeler var

Ebegumeci7890

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar HP 245 G8 dizüstü bilgisayarımı 1.5 - 2 yıl gibi bir süre önce almıştım en fazla 6 ay kullanmışımdır bilgisayarı açtığımda gri lekelenmeler gördüm, garantisinin bitmesine 25 gün var acaba garanti yardımcı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar HP 245 G8 dizüstü bilgisayarımı 1.5 - 2 yıl gibi bir süre önce almıştım en fazla 6 ay kullanmışımdır bilgisayarı açtığımda gri lekelenmeler gördüm, garantisinin bitmesine 25 gün var acaba garanti yardımcı olur mu?

Görsel atar mısın?

Ekran kirlenmiştir temizle sorun çözülmezse ekran kartını güncelle veya Windows'u güncelle.

Dosya Ekleri

• 20230626_203512.jpg
    20230626_203512.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 13

Vakit kaybetmeden garantiye gönder eğer panelde bir sıkıntı varsa dizüstü bilgisayarların değmese de ekranları biraz can yakabilir.
Buyur bu seninkine uygun biraz daha fiyat araştırması yap garanti kullanıcı hatası deyip bir bedel çıkartırsa düşün zaten garantisi bitiyor dışarıda yapıtırmak isteyebilirsin.

Ekran kirlenmiştir temizle sorun çözülmezse ekran kartını güncelle veya Windows'u güncelle.

Aynen kardeşim format at geçer.

Vakit kaybetmeden garantiye gönder eğer panelde bir sıkıntı varsa dizüstü bilgisayarların değmese de ekranları biraz can yakabilir.
Buyur bu seninkine uygun biraz daha fiyat araştırması yap garanti kullanıcı hatası deyip bir bedel çıkartırsa düşün zaten garantisi bitiyor dışarıda yapıtırmak isteyebilirsin.

Aynen kardeşim format at geçer.
Format diyen mi oldu?

Ekranını bir temizlermisin çizilmiş gibi sanki.

Adam ta bunun için İstanbul'a gidecek yani. 😃

Hayır telefonunu eline alıp 0 850 259 47 47 numarasını arayacak ondan sonra fatura bilgilerini iletip ona verilen kargo kodu ile kargo şubesine gidecek ve bilgisayarını garantiye gönderecek. Kargo ile birlikte gitmek zorunda değil eğer bunu soruyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı