HP Omen 15-EK1003NT vs Monster Tulpar T7 v25.1

Bütçe
15000

egecaptu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2 laptop arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz?
Birisinde 300 Hz ekran mevcut ama soğutma ve kasa kalitesi hakkında bilgim yok.
Monster ise gayet öneriliyor sizce hangisi daha mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla laptoptan anlayan bir abim vardı. 10 yıldır uğraşıyor. Kesinlikle intel alma diyor. Monster ise laptop düzeni kötü biraz. Google’dan monster içi diyerek bakabilirsin. Bir ona bak bir de HP ve Asus’a.

Sadece markaya bakarak bilgi kirliliğine sebep olmayın. Monster v25.1 dediğiniz laptop MSI GP serisi bir laptopun sadece Monster logosu basılmış hali. HP ise eski nesil bir işlemciye sahip.

Tasarım, fiyat ve ekran kalitesine göre bence Omen daha alınabilir durumda.
bana da öyle geldi sadece çok hafif bi işlemci farkı mevcut ama 300 hz bunu klarşılıyor gibime geliyor sadece ısınma kasa arasındaki farklar nasıl sonuçta bu canavar ısınırsa bana performansı veremez
Sadece markaya bakarak bilgi kirliliğine sebep olmayın. Monster v25.1 dediğiniz laptop MSI GP serisi bir laptopun sadece Monster logosu basılmış hali. HP ise eski nesil bir işlemciye sahip.
siz hangisini seçerdiniz? işlemci farkı o kadar büyük mü? 300 hz e değecek kadar ?

bana da öyle geldi sadece çok hafif bi işlemci farkı mevcut ama 300 hz bunu klarşılıyor gibime geliyor sadece ısınma kasa arasındaki farklar nasıl sonuçta bu canavar ısınırsa bana performansı veremez
Youtube da incelemesinden falan bulabilirsen oyun içi ısısını takip edebilirsin. PC Hocası kanalı ısıyı detaylı gösteriyordu galiba. İyi günler.

Geri
Yukarı